Skocz do zawartości
michas131

x5 LSD SEZON

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner Wlasnie wczoraj przypomnialem sobie  o tym podwiazaniu i wzialem podwaizalem dzis patrze a ona sie wygiela i poszla do gory jeszczewyzej niz byla podwaizana także, co jakis czas staram sie przycinac najwieksze liscie by byl wiekszy dostep swiatla, nastepnym razem wrzuce 3  rosliny siatkę i gitara bedzie 

 

  

 

@KlausKörner Jestem ciekawy 1 rzeczy czytalem gdizes na internecie ze chlopy daja 2 siatki zamaist 1 co daje 2 siatka  tak off topic czy podtrzymuje topy by rosly wieksze czy jak? idk

Edytowane przez michas131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija 1 tydzień flo nawozy takie jak podaliscie nawet troszkę wi cej zarzucilem ale wszystko wygląda na git tylko troszkę.znowu zarosło ale nie wiem czy mogę fryzjera robić na flo

IMG20210830101328.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KlausKörner napisał:

Taaa, poczekaj aż przestanie rosnąć . Tylko później im wszystkich wiatrakowych nie powycinaj!

 

tylko z grubsza fryzjer by kazde topy mialy dostęp do swiatła ktore nie beda przeszkadzac zostawie i tyle

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz potem po gałęziach,jak skończą do góry rosnąć, od dołu patrz które popcorny nie mają szans na zbytni rozwój i powycinaj to w pizdu. Rozpoznasz,będą takie niedorozwinięte,małe, oklapłe listki będą, dwa włosy na krzyż.

IMG_20210828_175740.jpg

Wszystkie takie wytnij za wczasu, bo i tak nic z tego nie będzie a zabierają energię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczal sie 3 tydzien flow wszystko leci jak na drozdzach co do drozdzy jakie odzywki teraz mialy byc 2 tyg 4ml i 1.5cal mag leciec tak dalej czy innymi z biobizz

edit. po podlaniu wysle fotki 

 

Edytowane przez michas131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onyx napisał:

@michas131 to znaczy jak lejesz? Wodę co trzecie podlanie? Xd

nie leje zazwyczaj 1:1 lub 2:1 z nawozem w sensie raz caly tydzien czyli 2podlania z wody raz 1 woda 1 odzywki 

Edytowane przez michas131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz wlasnie podlewałęm 4 dni temu bo wylecialo mi z glowy i tez jakos nie mialem czasu sie zając  wiec troszke powiędły ale jutro powinno byc wszystko w porzadku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...