Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Aron napisał:

"Dziel i rządź" - idealnie tu pasuje.. 

Pasuje i to kurwa bezapelacyjnie. 

@Aron pamiętam taką sytuację jak o lsd gadaliśmy, ty że sativa, ja, że indica. 

Ty sobie pomyśl czym by się ta rozmowa tutaj skończyła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner A wystarczyłoby trochę dystansu, luzu i byłoby git. 

Przecież to tylko forum o uprawie rośliny i przecież zapewne nigdy się nie spotkamy.

Ktoś ma niską samoocenę i za bardzo bierze do siebie. I ktoś tu chyba miesza negatywne doświadczenia z płcią przeciwną.

 

LUDZIE- TROCHĘ LUZU! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Aron napisał:

@KlausKörner A wystarczyłoby trochę dystansu, luzu i byłoby git. 

Przecież to tylko forum o uprawie rośliny i przecież zapewne nigdy się nie spotkamy.

Ktoś ma niską samoocenę i za bardzo bierze do siebie. I ktoś tu chyba miesza negatywne doświadczenia z płcią przeciwną.

 

LUDZIE- TROCHĘ 

No to nie dziw się, że twoi koledzy są sfrustrowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Widzę, że wam się dalej nie znudziło prowadzenie tej rozmowy, jaka do niczego nie prowadzi. Walka o nic , byle tylko dalej w tym temacie coś napisać, bo przecież ,jak na moim zdaniu się nie skończy to końca nigdy nie będzie, bo na to nie pozwolę, bo by mój honor wojownika ucierpiał, więc trzeba walczyć dalej o swoje. Niczym ptak Dodo z epoki lodowcowej: " Przetrwają najsilniejsi, jak nie umiesz walczyć o swoje to zginiesz marnie." :D

Screenshot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy powiedz, że Cię nie bawi zacietrzewienie tych dwóch " macho " .

Tak tylko czekam co jeszcze wymyśla.

( mój facet przyjmuje zakłady masz ochotę postawić ? )

Wiem, że to przelewanie z pustego w próżne, ale  jestem w pracy i koszmarnie się nudzę, a tych dwóch zapewnia mi rozrywkę. Chyba powinnam być im wdzięczna, czas przynajmniej jakos leci.

A swoją drogą, dziwię się im. Co im zależy co mam w szafie, czy trenuje rośliny czy nie a co najważniejsze nie ich interes ile mnie to kosztuje. Nie mogą zrozumieć, że mi nie zależy na 10g dodatkowych gramach. Powtarzam jak mantre, to moje hobby a nie biznes więc czy wydam 100zl więcej to nie ich zasrany interes.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71 Po co to zaostrzać? Każde niesprzyjające danej stronie konfliktu zdanie , będzie odebrane przez nią, jako powód do kontynuowania kłótni, bo będzie odczuwała w sobie nadal potrzebę walki o swoją racje i honor. Wszyscy odpuśćmy i niech zapanuje pokój i na tym koniec. Zostawmy to, co było, bo to nie ma znaczenia, gdyż to przeszłość, o jakiej można i czasami trzeba zapomnieć, aby iść dalej w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Vampidrut

11 hours ago, Vampidrut said:

Czemu aż 4 planty , jak wystarczy 1 😎

05A64BEA-3E9C-4F94-8881-8ACD14F8BDA5.jpeg

Bez urazy, bo fajne drzewko ci wyszło , jakie jest bardzo rozgałęzione i tu pełen podziw, ale jak te topy są w końcowym stadium kwitnienia, to ja bym tego z topami @Czarownica71 nie porównywał, bo u niej, jak chodzi o zbitą strukturę topa to wizualnie jest znacznie bardziej rozbudowana, a przynajmniej tak wynikato dla moich oczu ze zdjęcia. Może u ciebie roślina mimo dostatecznej ilości światła,  nie poradziła sobie do końca z taką dużą ilością szczytów, by każdy optymalnie rozbudować? Chyba, że się mylę i w innym stadium wyglądały inaczej ? Jak masz jakieś zdjęcia zaraz sprzed ścinki to wrzuć.

@Czarownica71 Nie wpadaj w paranoje :D Jesteś tu chciana, a chwilowa spina z kimś nie ma znaczenia , wyluzuj.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy żałuję, że dałam się sprowokować, fakt. I przykro mi, myślałam, że będzie tu miłe atmosfera. 

Ale z drugiej strony towarzystwo zapewniło mi rozrywkę, jestem w pracy i koszmarnie się nudzę. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71 No i gra, było minęło, coś było śmiesznego, coś było głupiego i coś niepotrzebnego, mniejsza z tym. Nie uciekaj, jesteś przecież silną kobietą, a tu jedno chwilowe spięcie z dwiema osobami i chcesz od nas wszystkich uciekać, mimo że wielu z nas niczym ci nie zawiniło. ;)

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71 No i jak dla mnie świetnie, ja tylko podziwiam, bo uważam, że wiesz, co robisz w kwestii uprawy. Natomiast ile z tego osiągasz w gramaturze to nie ma, jak dla mnie znaczenia. Sam się głupio bawiłem, w jakieś próby wyciągnięcia ze stosunkowo małej powierzchni ile się tylko da, ale jak na to teraz patrzę to myślę, że niepotrzebnie ryzykowałem, bo gra szła o nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy bo to jest o nic. Bedziesz mial pare gramow więcej ( może  ) A przedłużony weg kosztuje. 

Dla mnie poza przyjemnością palenia zioła jest też przyjemnością patrzenie na rośliny. Pięknie rosną, są zdrowe, mają piękny pokrój i szybko budują topy.

Jak ten grow skończę to planuje SCROG z Fruity Pebblez. Podobno to jeden z ladniejszych strain'ów marihuany. 

 

 

 

@Majki może i bzdury, ja nie zaczęłam tej wojenki.  Chciałam prowadzić relacje, może się jeszcze czegoś nauczyć a trafiłam na dwóch idiotów z takim przerostem ego, że w momencie gdy się z nimi nie zgodziłam jestem mieszana z blotem i obrazana. Czy to jest normalne ? Raczej nie.

A fotorelacji mi nie szkoda, jak nie tu to gdzieś indziej, albo wcale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71  Ja ostatnią uprawę zrobiłem stosunkowo szybko i sprawnie,  jak chodzi o czas i brak problemów, ale nie o to chodzi, a o to, że to o co się siliłem było mi w takiej ilości całkowicie tak naprawdę niepotrzebne, bo moje potrzeby zostałyby zaspokojone w pełni na długi czas przez połowę z tego, co zebrałem, ale pewne rzeczy robiłem od tak, by zobaczyć ile z danej powierzchni da się maksymalnie zebrać, ale i tak tego do końca nie ustaliłem, bo zebrałem wcześniej. Jednak na ten moment obstawiam, że 300 g jest górną granicą z powierzchni 0,32m2. Czyli z jednego metra kwadratowego da się teoretycznie zebrać około 900 g suchego. Mój metraż to o,32m2 x 3 to 0,96 m2, a zatem mój wynik teoretycznie 260 g x 3 wynosiłby 780 g z 1 m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy świetny wynik, moze kiedys tyle bede miala 😉 tylko po co ? I potem 2 lata bez grow a ? Nie chce !! Też jestem na tym etapie, że mam nadprdukcje 😉 więc sie bawie, a raczej bawimy, bo moje szczescie jak pisakam juz wczesniej, kocha gadzety, więc strona techniczną do niego należy, ja wybieram strain i podlewamy kwiatki.

Będę szczera, nienawidzę automatów, kiedyś miałam potem były długo pelnosezonowe i ostatnio coś mnie podkusilo do złego i kupiłam automaty. Powinieneś widzieć mój poprzedni grow. Zapomniałam, że automat ma mniejsze potrzeby nawozowe i potraktowałam je na indukcji takim EC jak dawałam pełnosezonowym na SCROGu. Fakt, twarde były, przeżyły. I nawet zacne zioło. Ale wyglądały koszmarnie. 

Teraz uważam z EC 😉 i to już rozwód z automatami. Nigdy więcej, fuj. A ci jeszcze namawiają na LST. Zgiń siło nieczysta.

 

 

@Zielone krainy I i znalazłam wreszcie opcję blokowania, te dwa tłuczki mogą sobie preżyć bicepsy gdzieś indziej. 

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...