Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

Moja konkluzja po wyczerpującym dniu.

Mając fotorelację w tym forum muszę robić to co inni mi każe robić, nie mam prawa do własnej opinii. Muszę się z każdym zgadzać, bo inaczej jestem wyzwana od tramswestytów ( to chyba był członek PIS )

Dwaj macho martwią się, że nie wykorzystuje potencjału szafy i LED, co niepowinno ich obchodzić, bo to moja szafa i moje pieniądze.

Poza tym, nie mogę korzystać z gadżetów takich jak stacja pogody czy sterowniki wilgotności czy temp bo daje zły przykład młodym growerom.

Wybaczcie, ale to nie moja bajka. 

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego, plujcie jadem na kogoś innego.

Jakie to typowe, polskie, zawiść i chamstwo.

 

@Zielone krainy znikam z tego forum, to nie dla mnie, dziękuję za kwiaty.❤

Powodzenia.

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KlausKörner napisał:
18 minut temu, Czarownica71 napisał:

że tak dużo piszesz do mnie, podobam ci się?

Powoli zaczynam myśleć, że tak. Pomimo tej całej otoczki, pomimo tej jakże zabawnej wymiany nieuprzejmości między nami, przyznam, że mogło by tak być

To ja Ci piszę, że mi się podobasz, a ty w nogi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71  A ty musisz się od razu tak wszystkim przejmować i każdą rzecz brać tak głęboko do siebie? Więcej dystansu , bo serio szkoda psychicznego zdrowia. Sprawę wystarczyło zakończyć na tym, że inna osoba ma swoje, a ty swoje zdanie, ktoś ma prawo do swojego, a ty do swojego i koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner dla mnie to przyjemność, dla Was przerost ambicji. Nie mam ochoty brać udziału w zabawie, kto ma większego. 

To nie miejsce dla mnie, jestem przyzwyczajona do ciut większej kultury osobistej, szacunku. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Czarownica71 napisał:

@KlausKörner dla mnie to przyjemność, dla Was przerost ambicji. Nie mam ochoty brać udziału w zabawie, kto ma większego. 

To nie miejsce dla mnie, jestem przyzwyczajona do ciut większej kultury osobistej, szacunku. 

 

Ja jestem przyzwyczajony do samochodu, ale to nie znaczy, że nie pojadę autobusem. 

Nie swiruj, była walka o wolność wypowiedzi, potem zrobiła się walka o walkę, czyli w zasadzie o nic, pora już to zakończyć. Przyjmij te kwiaty od @Zielone krainy, wypij łyk wody, i godzimy się.

Nie opuszczaj forum, tak broniłaś swojego a teraz co? 

Każdy został przy swoim zdaniu i tak ma być. Różnica poglądów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to moja jedyna wada, że nie odpuszczam. Szczególnie gdy wiem, że mam rację. Poza tym jestem mądra, śliczna, sexy ...  skromna 🤣

Pisałam kilkukrotnie, że każdy ma prawo do swoich opinii ale do tych dwóch panów nie dochodzi, jak grochem o ścianę. Jak dwa chihuahua, nie wiedzą kiedy skończyć ujadać.

Bez względu na ich argumenty ( o czym doskonale wiem, jak wiem, że mam za dużo roślin w szafie ) nie chce robić LST, i nie będę.

Nie chciałam tego pisać, ale hoduje zioło od ponad 10 lat, mam doświadczenie. Nie twierdzę, że wiem wszystko. Ale jestem duża dziewczynka i jak potrzebuje pomocy to poproszę. Nie chce żeby mnie ktoś uszczesliwiał na siłę.

@Morenn 

Nie uważasz, że tu aż duszno od testosteronu ?

 

 

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Czarownica71 napisał:

Szczególnie gdy wiem, że mam rację. Poza tym jestem mądra,

No tu bym polemizował. 

 

7 minut temu, Czarownica71 napisał:

Pisałam kilkukrotnie, że każdy ma prawo do swoich opinii

Nie, nie pisałaś, i nie respektujesz tego. 

 

8 minut temu, Czarownica71 napisał:

Jak dwa chihuahua, nie wiedzą kiedy skończyć ujadać.

Już jedna ciułała została. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71  No i fajnie,  ja tam się do nikogo o nic nie przyczepiam. Żyjmy z innymi w zgodzie, bo i tak wszyscy poumieramy i nic nie zostanie ostatecznie z naszych racji na temat różnych bzdur, o jakie bój nie ma tak na prawdę żadnego sensu. NIe musisz każdemu odpowiadać, rób swoje i tyle. Mi się twoja uprawa podoba i nie mam nic do tego, jak prowadzisz rośliny.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Czarownica71 napisał:

@Morenn 

Nie uważasz, że tu aż duszno od testosteronu ?

 

22 minuty temu, Czarownica71 napisał:

Nie mam ochoty brać udziału w zabawie, kto ma większego. 

Teraz się zastanawiam, o czyim testosteronie mowa. 

Teraz już nie ma żadnej ciułały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner Przynosisz tu testosteron to potem tak jest, jak wchodzisz na to forum to testosteron zostaw w domu, a kobiety zostawią w domu estrogen, i jakoś się dogadamy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Vampidrut napisał:

Tu nie chodzi o przekonywanie , tylko o opłacalność i równomierne rozproszenie światła , by jakość każdego topa była taka sama jak i dostęp do swiatła . Chodzi optymalne zagospodarowanie powierzchni i panelu LED . Ja też jestem staroświecki , ale nie lubie niewykorzystanego potencjału i powierzchni i panelu led.  I jakie 10g więcej ? Ja mam z krzaka zawsze ponad 100g i więcej , z 1m2 mam średnio ponad 500g suszu gotowego , ale jak sie upierasz przy swoim to niech ci będzie 😉😅

Pozwolilem sobie przeczytac relacje od początkubi to wy panowie macie problem, nie koleżanka. Jak widac, po udostepnieniu przez kolezanke jaki sprzęt posiada, nie spodobało sie to Panu @KlausKörner i zaczął cos pisać, ze 1500 euro wydane na tylko tyle gram, ze to jakis absurd i ze to mija się z celem - nikt nie pytał, a jednak to napisales kolezanka odbila to jako twoja zazdrosc, co bardzo cie zabolalobi wyslales jak kupujesz cos za 1200f (pozniej mowisz, ze ona wychwala sie sprzętem i roslinami), zaraz pan @Vampidrut  wyraza swoja opinie o lst, ale pani czarownica mowi ze nie bardzo ją to interesuje i po prostu nie jest zainteresowana robic lst, co bardzo Vampidruta zabolalo (glownie chyba to ze napisala ze 10g wiecej dzieki lst),no i poszlo jak kula śniegowa.. Po co sie czepiacie? Fotorelacje nie są po to, by mówić swoje poglady, jesli nikt nie pyta. Gdyby kolezanka zapytala, czy warto robic lst, wtedy chyba bys mogl to napisac, wkoncu pytanie padlo? Kolezanka po prostu chce przekazać, ze to tylko jej relacja i nie interesują jej za bardzo wasze rady, jezeli i to nie zapytala.. To wy wmawiacie jej na sile, zeby cos zrobila, ale gdy ona nie chce, to wasza reakcja jest: ALE JAK TO NIE CHCESZ.. 

Zluzujcie pory, ja pierdole xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KlausKörner napisał:

@Git @Brazil Munster

Panowie, jesteście spóźnieni. Już po wszystkim. 

Co jak co, ale w tej relacji jestes trochę toxic

58 minut temu, KlausKörner napisał:

Ja jestem przyzwyczajony do samochodu, ale to nie znaczy, że nie pojadę autobusem. 

Nie swiruj, była walka o wolność wypowiedzi, potem zrobiła się walka o walkę, czyli w zasadzie o nic, pora już to zakończyć. Przyjmij te kwiaty od @Zielone krainy, wypij łyk wody, i godzimy się.

Nie opuszczaj forum, tak broniłaś swojego a teraz co? 

Każdy został przy swoim zdaniu i tak ma być. Różnica poglądów. 

>godzimy sie

>tak bronilas swojego ego a teraz co? 

 

Wybierz jedno, albo sie godzisz albo dalej to ciągniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git madrze i naukowo.

Wreszcie jest ktoś co potrafi czytać że zrozumieniem. Dziękuję ❤

 

@Brazil Munster ale ja jak widać nie mam prawa do własnej opinii. Przynajmniej nie mam prawa w tej grupie.

@Git chyba dalej, bo najpierw chciał się godzić a 5 min później znowu to samo, jak katarynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czarownica71 napisał:

@Git madrze i naukowo.

Wreszcie jest ktoś co potrafi czytać że zrozumieniem. Dziękuję ❤

 

A ty pisalas ze jestes sliczna, moze jakas fota to tez ocenimy hahaha🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Git napisał:

tak bronilas swojego ego a teraz co? 

 

Godzinę temu, KlausKörner napisał:

Nie opuszczaj forum, tak broniłaś swojego a teraz co

Dlaczego tu jest różnica między tym co ja napisałem, a tym co ty napisałeś, sugerując jeszcze, że to moje słowa? 

Nie odpowiadaj, proszę, bo to pytanie raczej retoryczne, a i twoje motywację nie wiele mnie obchodzą. 

10 minut temu, Git napisał:

Wybierz jedno, albo sie godzisz albo dalej to ciągniesz

To chyba żart jakiś, albo coś Ci się pomyliło. 

Co bym nie wybrał, to nie Ty będziesz ten wybór ode mnie egzekwował. 

Wybacz, ale chyba Cię nie rozczaruje, że nie mam zamiaru się przed nikim i z niczego tłumaczyć. Napisałem co chciałem, I to jest fakt. Coś dokonanego. Skłamałbym mówiąc, że mało mnie interesuje co ty na to, jakie twoje zdanie i po czyjej stajesz stronie, skłamałbym, ponieważ absolutnie mnie to nie interesuje. 

Rozumiem, że i Ty chciałeś zabrać głos w tej dyskusji, proszę jednak nie wciągaj mnie w to ponownie. Aktualnie nie mam w niej nic do dodania. Nie będę tez twoim partnerem do dyskusji, ponieważ nie widzę obecnie tematu który moglibyśmy przedyskutować. Zdrówka życzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...