Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Automaty bez LST , to jak sadzenie CBD = nieopłacalne , przy dobrze zrobionym LST żaden scrog ci nie potrzebny. SCROG się stosuje na jednej roślinie sezonowej w dużej donicy , by uzyskać jak największą powierzchnie uprawową , a nie przy auto gdzie nie masz wpływu na długość wega. Tu automaty i tylko LST , jakoś wszystkie szczyty na tej samej wysokości i zapęłniają całą powierzchnię 😉

7BF19D88-B962-40E3-810D-D7338489834F.jpeg

A11E4FCD-CA9C-44BD-8AC0-DD8106FCBD6F.jpeg

28A98ED1-A405-463D-831B-1AA7444D40E9.jpeg

6F36668B-0AF7-462A-AC32-65C3FD5BC906.jpeg

EEC73BD3-4575-41E5-AC1E-ED4D3564013B.jpegDodam że fotki są z 3 różnych upraw 🍀🍀🍀

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut kochany kolego, każdy robi to co lubi. Jestem staroświecka, podobają mi się rośliny rosnące w sposób naturalny. 

I możesz mnie przekonywać a  ja i tak nie będę się nad nimi pastwić.

A co najważniejsze, nie zależy mi na 10g więcej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tu nie chodzi o przekonywanie , tylko o opłacalność i równomierne rozproszenie światła , by jakość każdego topa była taka sama jak i dostęp do swiatła . Chodzi optymalne zagospodarowanie powierzchni i panelu LED . Ja też jestem staroświecki , ale nie lubie niewykorzystanego potencjału i powierzchni i panelu led.  I jakie 10g więcej ? Ja mam z krzaka zawsze ponad 100g i więcej , z 1m2 mam średnio ponad 500g suszu gotowego , ale jak sie upierasz przy swoim to niech ci będzie 😉😅

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Czarownica71 napisał:

@Vampidrut mój pierwszy w życiu SCROG, Girls Shout Cookies

20190303_084841.thumb.jpg.c7a4b33709e30e3fcd4f52de087e0ca3.jpg

20190325_105625.thumb.jpg.7fcc4feeb35fc0046946d281b08bb29d.jpg

20190325_105725.thumb.jpg.65d09271750cd6ece3c2dda1a137de27.jpg

Czemu aż 4 planty , jak wystarczy 1 😎

05A64BEA-3E9C-4F94-8881-8ACD14F8BDA5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie rozumiesz po co jest SCROG 😉 Scrog stosuje się na jak najmniejszej ilości plantów , a nie na 4 na 1m2 to nic nie daje , daje tyle co zwykłe lst . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut nie rozumiem? Czemu tak uwazasz ? Bo jestem kobieta ? Bo blondynka ?

Skąd takie stwierdzenie.

Dziwne to forum, jedni mają do mnie pretensje bo mam stację pogody, drugi uczy mnie jak się robi SCROG.

Ja się nie wtrącam, niech każdy robi tak mu się podoba. I bardzo proszę pozwolić mi hodować zioło w ten sposób jak ja lubię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nikt cię do niczego nie namawia , jedynie stara ci się pokazać jak marnujesz potencjał 1m2 . Ale pisałem wcześniej , twoja sprawa , twoje zabawki , tylko po co tu publikujesz cokolwiek , skoro wiesz wszytko najlepiej ? Pochwalić się ? Nie ma czym 🤷🏻‍♂️ Pozdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut  Daj ziomeczku sobie spokój, bo w tej fotorelce już drugi raz pada teza ...bo co, bo kobieta, bo co, bo umiem, ogólnie później wyjdzie na to, że masz pretensje i się zwyczajnie przyjebales. 

 

7 minut temu, Czarownica71 napisał:

@Vampidrut czyli czysty szowinizm. 

@Vampidrut

No i widzisz ziomeczku? Masz placek. 

Szowinistyczny chamie😂🤣😂

Byłeś za bardzo szowinistyczny, mściwy, wredny w swojej wypowiedzi i w ogóle to nie masz prawa pisać coś w czyjejś FR

***Życzę wszystkim udanej niedzieli i smacznej kawusi, idę dopić moją kapuczinę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner @Vampidrut bo bylibyscie najszczesliwsi gdybym błagała o pomoc a  tu piekne zdrowe rośliny i serduszko boli. Czy naprawdę tak trudno pochwalić?

Widzę, że owszem. 

Dałam przeczytać wasze komentarze mojemu facetowi, prawie z krzesła spadł tak się z was śmiał. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nikt tu nie mówił o twoich roślinach , tylko o niewykorzystanym potencjale 1m2 . Poza tym za stary jestem na takie przepychanki , to jak rozmowa o religii i wierze i tak i tak nie przekonasz ateisty by wierzył i na odwrót , stąd rozmowa ta zmierza tylko do konfliktów   . Żegnam 😎🤦🏻🤐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Vampidrut gdybyś w szkole nauczył się czytać że zrozumieniem, wiedzialbys bo to pisałam już kilka razy, nie zależy mi na kilogramach zioła, nie mam na handel tylko dla mojego samca. Nie muszę wykorzystywać całego potencjału m/2 , ile mam tyle mam i nie muszę mieć więcej  !! I jak będę chciała mieć 1 roślinę na 2m/2 to bede miala i nic wam to tego, wy moich rachunkow za prad nie placicie.

 

 

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Czarownica71 napisał:

KlausKörner @Vampidrut bo bylibyscie najszczesliwsi gdybym błagała o pomoc a  tu piekne zdrowe rośliny i serduszko boli. Czy naprawdę tak trudno pochwalić?

Widzę, że owszem. 

Czyli dobrze wyczułem, że przyszła się pochwalić. Ale czym? Namiotem? Przecież już ludzie chwalili, łapki dostałaś. To ile jeszcze to chwalić? 

A, że nie każdy chce chwalić, to już jest co innego. 

Trzeba było napisać w nagłówku:

"Zapraszam do foto relacji wyłącznie tych co będą mnie chwalić. Osoby o odmiennym zdaniu żegnam ozięble." 

Forum z samej definicji służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach. 

Z naciskiem na wymianę informacji i poglądów, a te jak widać, są często odmienne,co jednak nie powinno nikogo dziwić. Na tyle odmienne, że jak sama napisałaś, twój facet ze śmiechu prawie spadł z krzesła. 

4 minuty temu, Czarownica71 napisał:

 @Vampidrut gdybyś w szkole nauczył się czytać że zrozumieniem, wiedzialbys bo to pisałam już kilka razy, nie zależy mi na kilogramach zioła, nie mam na handel tylko dla mojego samca. Nie muszę wykorzystywać całego potencjału m/2 , ile mam tyle mam i nie muszę mieć więcej  !! I jak będę chciała mieć 1 roślinę na 2m/2 to bede miala i nic wam to tego, wy moich rachunkow za prad nie placicie.

 

 

Jeśli nikomu nic do tego, to dlaczego twoja uprawa znalazła się na Forum, służącym do wymiany zdań i poglądów? 

 

To nie tinder, czy inne bodoo że przesuwasz lewo prawo, podoba się nie podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Czarownica71 napisał:

 @Vampidrut gdybyś w szkole nauczył się czytać że zrozumieniem, wiedzialbys bo to pisałam już kilka razy, nie zależy mi na kilogramach zioła, nie mam na handel tylko dla mojego samca. Nie muszę wykorzystywać całego potencjału m/2 , ile mam tyle mam i nie muszę mieć więcej  !! I jak będę chciała mieć 1 roślinę na 2m/2 to bede miala i nic wam to tego, wy moich rachunkow za prad nie placicie.

 

 

Rozbawiłaś mnie , nic nam do tego , dokładnie jak mówisz , wystarczy doradzić by zostać wyśmianym , widzę masz problemy emocjonalne i skopane ego i syndrom „ ja wiem najlepiej i nic wam do tego” co robie i jak . Patologia nic więcej , pomyliłaś fora , może na haszu jako miss miesiąca zrobisz karierę , tu nie widzę raczej szans z twoim podejściem i szacunkiem do ludzi , idź jeszcze pokaż ten wątek dla pani z warzywniaka może pomoże , bo twoj facet się tylko śmieje , a co ma robić skoro nie ma pojęcia o uprawie skoro sama mu sadzisz . 🤦🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner można wymieniać się doświadczeniem i opiniami, ale nie narzucać co wy obaj robicie. Narzucacie swoje opinie, ze powinnam miec LST, ze nie powinnam używać stacji pogodowej.  I gdy wam pisze, że mnie to nie interesuje, uważacie, że wiecie lepiej i nie wiecie kiedy skończyć i nie szanujcie mojej opinii.

 

A stwierdzeniami, że mam kiepskie rośliny i nie mam czym się pochwalić ośmieszanie się obaj. Czytając takie komentarze widzę, że budzi się was szowinizm albo po prostu zazdrość.  

 

@Vampidrut naprawdę nie wiesz kiedy skończyć i odejść z honorem ? I co jeszcze napiszesz żeby mnie obrazić ? Że mam małe cycki ?  Przedszkole, dorosnij dziecko. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...