Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ginekolog

Kwiaciury ładnie rosną Pani Gadżet widać ze dobra rączka do kwiatków.

 

Gadżetów troche Ci sie nazbierało mam ciut mniej ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster man app w tel, pokazuje mi temp wilgotność, wszystkie dane zapisuje.

Do tego mam dwa regulatory wilgotności i temp. Ustawiam sobie tylko, że jeśli mi temp lub wilgotność spadnie poniżej pewnego poziomu grzejnik lub nawilżacz włącza mi się automatycznie.

W tej chwili mam już regulatory dołączone, już mi są niepotrzebne.

Niesamowita wygoda. 

20210625_164250.jpg

Jak juz pisalam 41 dzien z zycia roślin. 

Właśnie je podlałam, EC 2.5, ph 6.7

Dostały nawozy wg tabeli w niepełnych dawkach, plus pełna dawkę Big buda. 

 

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita wygoda jest wtedy jak masz po 50g ulubionego sortu w zapasie,a jak ci braknie to ci dowiozą co sobie wymyślisz za 20 minut. 

Kiedy hobby przestaje być hobby a staje się gadżetem? 

Uważam, że bezobsługowa uprawa to już nie hobby a raczej zachcianka,moze biznes. 

Uwazam, że to slaby przykład dla nowych growerow. Zdolni pomyśleć, że bez tego czy tamtego nic nie urosnie, że jak im braknie regulatora albo (Boże!) apki w telefonie to z uprawy dupa. Uważam, że włożenie 1500euro w sprzęt, i trzymanie tam 2-3 plantów które bezobsługowo urosną mija się z celem. Skoro ziółko dla siebie, to nie w cenie super klasy towaru  z USA. 

Zakładając 3xauto po 60-70g z planta to masz max 210g z uprawy... Za 1500€? Absurd. 

Uwazam, że to slaby przykład, i wpisy w stylu mam to tamto siamto, mają swoje miejsce na Instagramie albo innym portalu pochwal się.pl

Kto ma uszy niech słucha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner oj zazdrość, to bardzo brzydka cecha. Że mam, że kobieta, że się znam ? Niepotrzebne wykreśl.

 

Kolego mamy XXI wiek, gdyby wszyscy w ten sposób myśleli jak Ty, to wciąż czlowiek bylby w epoce kamienia łupanego. 

Po co technologia jeśli się z niej nie korzysta. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po co jak tak namiot jak można zbić z płyt czy wogole ze sztachet.   

 

Koleżankę stać i lubi mieć pod ręką w telefonie jakie warunki panują w namiocie. Tak samo podgląd roślin. To tylko dodatek, skoro jej to sprawia frajdę to nie wiem po co to negowac. Stary kazdy kupuje to na co go stać i co uważa za słuszne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Brazil Munster napisał:

 

Po co jak tak namiot jak można zbić z płyt czy wogole ze sztachet.   

 

Koleżankę stać i lubi mieć pod ręką w telefonie jakie warunki panują w namiocie. Tak samo podgląd roślin. To tylko dodatek, skoro jej to sprawia frajdę to nie wiem po co to negowac. Stary kazdy kupuje to na co go stać i co uważa za słuszne. 

Kogo I na co stać to raczej temat drugorzędny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc moim tokiem myślenia, to jesteś nie dobry klamczuszek i chwalipięta. Na instagramie nie było jak i komu się pochwalić, więc wolnych słuchaczy można znaleźć i tu. 

Wiadomo, im głębiej w las tym więcej drzew. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KlausKörner napisał:

Uważam, że bezobsługowa uprawa to już nie hobby a raczej zachcianka,moze biznes. 

Też tak uważam, ale według mnie koleżanka mieści się jeszcze w granicy obsługowej uprawy, co innego jakby miała systemy automatycznego podlewania czy nawożenia. Dostając pytanie co robisz w wolnym czasie? W dalszym ciągu odpowie: uprawiam rośliny, a nie lubię obserwować  jak maszyny pielęgnują  rośliny

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog

@KlausKörner Dobrze wiedziec ze fotorelacje sa dla tych co na instagramie i na fejsie sie nie moga pochwalic.

Schizofrenia paranoidealna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...