Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 każdy ma prawo do swojej opinii.

 

@KlausKörner automaty mam tylko wtedy gdy muszę, nie jestem fanem AF.

Nie miałam jeszcze mniej suchego niż 60g ( zależy od odmiany ).

We wrześniu zapraszam na fotorelację ze SCROG. Uruchamiam nowa szafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner i dobrze.

I tak nikt mnie do lst nie przekona. Nie lubię gdy moje rośliny wyglądają jakby były zmutowane. 

I nie muszę, mam zioło tylko dla siebie i partnera, hodowla jest też moim hobby, lubię poza dobrym zbiorem jeszcze popatrzeć na piękne rośliny.

Wyjątkiem jest SCROG.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 1 główny top, a tak masz nawet kilkanaście 

Przy lst można mieć przy praktycznie każdym auto 100g, ale no każdy uprawia jak chce. Dobrego growera ocenia się po zbiorach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czarownica71 ja nie lubię tego lst (wiązania) bo za każdym razem coś spierdolę i tradycyjnie już, uszkodzę roślinę. Albo za mocno albo muszę 3 razy poprawiać i ta roślina biedna, wygląda jak zdeptana szmata do podłogi. 

Scrog mi się podoba, ludzie fajne plony robią, ale znowu jest ale. Ciągle trzeba się z tym cackać, niektórym i godzina się z tym schodzi czasami i tak non stop cały weg i jeszcze na kwitnieniu. A dodam jeszcze (koleżka tak miał) jak ci się herma w tej plataninie pokaże to nie życzę nikomu, bo wyjąć nie tak kolorowo, a ile nowych przekleństw wymyślisz... 

Techniki treningowe są spoko, zwiększają plony jednak trzeba nabrać umiejętności. HST jest może bardziej inwazyjne ale robisz raz jak roślina jeszcze młodziutka a potem już możesz czas poświęcić na pielęgnację. Żadnej dodatkowej pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 nie kochany, poznasz po pięknych, zdrowych roślinach. 

Nie handluje ziolem, nie muszę mieć kilogramów. Dla mnie sama hodowla, dbanie o roślinę jest przyjemnością. Muszą mi się też podobać!! A podobają mi się bez ingerencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog

@Czarownica71 I tak trzymać mnie też nikt nie namówil do tej pory na LST. Bede chcial to zrobie nie to nie 🙂

Jak wspomniałem też praktykuje automaty bez treningu. Roslina sie nie stresuje i zbiory sa szybciej, u mnie przeważnie ścinka w 55-65dniu.

Wiadomo dolne odrosty wywalam ze popkornu nie ma wogóle. Srednio ponad 1.3g z wata w 2 miesiące minimalnie 40g na krzaku do 75g.

 Przy LST planty mi dochodzily w min. 75 dni do 90 ....

Problemu tez nie widze by dać wiekszą donice i wyciagnać okolo 100g w 90 dni przy lst itp. Mniej krzakow a wynik podobny i więcej czasu stracone i prądu.

 

Wiec niech każdy robi jak uważa.

Edytowane przez Ginekolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowa 6 tygodnia,  podlane 1 l na doniczka, oj 6.5 EC 0.8 , czysta woda plus pełne dawka Big bud.

Od dziś lampy 100%, około 30/40 cm od topów 

20210624_171027.jpg

20210624_171051.jpg

20210624_171106.jpg

20210624_171115.jpg

20210624_171018.jpg

20210624_171012.jpg

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 dzień życia moich roślin

Mój facet kocha gadżety, więc mam stację pogodowa wifi i kamerę wifi. Koszt żaden, przyjemność podgkadania roślin, bezcenna.

 

20210625_082158.jpg

Wilgotność trochę mi podskoczyla, dodałam 2 wentylator mieszający .

20210625_082147.jpg

Topy ładnie rosną. 

20210625_080329.jpg

20210625_080608.jpg

20210625_080225.jpg

20210625_080320.jpg

Edytowane przez Czarownica71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KlausKörner napisał:

Ty masz tu 45 dzień kwitnienia? 

Nieee, życia. My bad. Już doczytalem

To jeszcze drugie tyle i kosa😁🥇

Pomyliłam się, 41 dzień  😉

Liczę na to, że zbiory będą w połowie sierpnia. Zawsze czekam na bursztynowe trichomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do połowy sierpnia wyrobisz. Dos si dos skąd masz? 

Już odpowiedź znalazłem, Barney's. 

Na tym lumatek u pierwsze grow czy już któreś? Odkupiłem wczoraj od kogoś namiot, rozważam tą lampę. Mam co prawda już inną upatrzoną, ale twoja ma dobrą cenę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...