Skocz do zawartości
Czarownica71

Dos Si Dos auto, BCN Critical XXL auto - 1m/2, Lumatek Attis 300W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ginekolog

@KlausKörner wydaje mi sie ze kilka postów wyżej.

 

Poza fejsem ktorego sam dodalem juz za Ciebie

Edytowane przez Ginekolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ginekolog napisał:

@KlausKörner wydaje mi sie ze kilka postów wyżej.

 

Poza fejsem ktorego sam dodalem juz za Ciebie

Spójrz. Przecież ta wiadomość jest spersonalizowana, ma odbiorcę. 

 

idąc za jego tokiem myślenia, po co auto jeśli można też dojechać bryczką, po co telefon jeśli można wysyłać sygnały dymne.

 

Idąc moim tokiem myślenia, to jesteś nie dobry klamczuszek i chwalipięta. Na instagramie nie było jak i komu się pochwalić, więc wolnych słuchaczy można znaleźć i tu. 

 

Gdzie jest napisane że Fotorelki prowadzą Ci co nie odnaleźli się na insta... 

Najbardziej zastanawia mnie fakt, że znalazło się tak wielu w obronie czego tylko nie wiem. 

 

Zobacz I tu Ziomek i mi coś zarzuć, powiedz co ja w tym złego napisalem:

 

Niesamowita wygoda jest wtedy jak masz po 50g ulubionego sortu w zapasie,a jak ci braknie to ci dowiozą co sobie wymyślisz za 20 minut. 

Kiedy hobby przestaje być hobby a staje się gadżetem? 

Uważam, że bezobsługowa uprawa to już nie hobby a raczej zachcianka,moze biznes. 

Uwazam, że to slaby przykład dla nowych growerow. Zdolni pomyśleć, że bez tego czy tamtego nic nie urosnie, że jak im braknie regulatora albo (Boże!) apki w telefonie to z uprawy dupa. Uważam, że włożenie 1500euro w sprzęt, i trzymanie tam 2-3 plantów które bezobsługowo urosną mija się z celem. Skoro ziółko dla siebie, to nie w cenie super klasy towaru  z USA. 

Zakładając 3xauto po 60-70g z planta to masz max 210g z uprawy... Za 1500€? Absurd. 

No więc co ja złego napisałem? 

 

***a w odpowiedzi dostałem, że mnie dupa szczypie z zazdrości bo mnie nie stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, a co to komisja śledcza? Czy polowanie na czarownice że wytykacie ile ktoś przeznacza hajsu na uprawę i w jakim celu to robi. Nawet jeśli utrzymuje pół miasta z tego co zbierze to co? Najlepiej jak każdy zadba o własna dupe a nie spamujecie dziewczynie w fotorelacji. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że niech każdy robi to co lubi w jakikolwiek sposób i nikomu nic do tego do póki nie narzuca komuś swojego zdania typu że jego sposób uprawy jest najsłuszniejszy. A co jeśli koleżanka łączy hobby uprawy plus zamiłowanie do gadżetów? Co komu do tego? Ma się ograniczać ze względu na to że może dawać zły przykład młodym growerom? Nawet jeśli w pełni zautomatyzuje swoją uprawę i nadal będzie sprawiało jej to przyjemność to co z tego? Doszła do tego sama, z uprawą jak i zdaniem jest jak z dupą, każdy ma swoją, nie mówię że nie można kogoś krytykować ale już negowanie o takie coś już nie jest fajne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx mądrze i naukowo.

Już wcześniej pisałam, mamy XXI i należy korzystać ze zdobyczy techniki. Lampy, nawilżacze, sterowanie warunkami. 

Jakby każdy miał takie podejście jak Pan krytykant wciąż bylibyśmy w epoce kamienia łupanego. 

Nie rozumiem stwierdzenia, że jeśli ogrodnictwo to moje hobby nie mogę mieć gadżetów które usprawniają i ułatwiają życie.

I dzięki którym mam zdrowe, piękne rośliny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, KlausKörner napisał:

Do połowy sierpnia wyrobisz. Dos si dos skąd masz? 

Już odpowiedź znalazłem, Barney's. 

Na tym lumatek u pierwsze grow czy już któreś? Odkupiłem wczoraj od kogoś namiot, rozważam tą lampę. Mam co prawda już inną upatrzoną, ale twoja ma dobrą cenę 

Nie zaywazylam tego pytania, to moj pierwszy grow z tą lampą, więc nie poradzę.

Nie powiem wiele, mój facet załatwia sprawy techniczne, nie mam prawa dotknąć nawet śrubokręta bo wg niego mogę się zabić.

Moja działka to rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71 Jakieś powody ku temu pewnie ma, że cię chroni przed "niebezpiecznymi narzędziami", pewnie w przeszłości się nie jedną rzeczą poharatałaś, kobiety to często wielkie fajtłapy, jakim lepiej nic niebezpiecznego do ręki nie dawać, ale oczywiście zdarzają się wyjątki, jakie sobie krzywdy nie zrobią, jak dasz im do ręki widelec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy raczej pamiętam rady mojej Mamy, pokaż facetowi, że potrafisz to więcej już tego nie zrobi 😉

A swoją drogą, każde robi to co potrafi najlepiej. On jest świetny jeśli chodzi o sprawy techniczne a ja jestem rolnik z wykształcenia. 

Z widelcem daje sobie jeszcze radę, powinieneś spróbować moje Space Cookies. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Czarownica71 Rozumiem, fajnie, że się wzajemnie uzupełniacie i jedno daje drugiemu coś , co bez tego drugiego, by nie miało. Kobiety są oczywiście różne, nie twierdzę, że każda jedna jest tak samo zdolna do robienie samej sobie krzywdy przez zachowania nie oparte na rozumie, ale na przykład na chwilowym zamyśleniu, gdy właśnie bujała w obłokach i była rozmarzona, albo nie wiedziała, co robi, bo była w silnych emocjach. Kobietami nie rządzi rozum, ale przede wszystkim kobiecy instynkt, intuicja, przeczucie i emocje, bo taka jest natura kobiety, dlatego mężczyzna w "związku" staje się jej głową, a ona jego sercem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde niech ma i sprzęt za 5k i wyciaga 10gieta z uprawy, i co z tego 😀 przeciez wiaodmo, ze jak nowy grower chce zacząć uprawę, to bedzie robil pod swoj budżet a nie czyiś 😀 niech i kolezanka ma automatyczna donice co pobiera ziemie z wora, jak lubi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Git napisał:

niech i kolezanka ma automatyczna donice co pobiera ziemie z wora, jak lubi? 

No oczywiście, przecież nikt jej nie zabrania, a nawet zabronić nie może bo to jej pieniądze, jej krzaki, jej czas i jej życie, a wy nie jesteście dla niej nikim ważnym żeby jej czegokolwiek zabraniać. To była luźna wymiana poglądów, a co niektórzy odebrali to jak atak w jej stronę, co później faktycznie przerodziło się w źródło konfliktu. Skąd w was tyle zawiści? Odnoszę wrażenie, że niektórych to zabolało bardziej niż sama autorkę fotorelacji, a to dziwne bo znamy się jedynie z ksywek z forum i nie oszukujmy się, ale nie powinniśmy przejmować się słowami ludzi których nigdy nie widzieliśmy na oczy. Jak to dla was temat niewygodny to po co go ciągnąć w nieskończoność? Wystarczy, że  następna osoba nie wtrąci swoich pięciu groszy i temat się zamknie. Nie ma się co złościć, bo złość piękności szkodzi chill kochani :bongrip:

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...