Skocz do zawartości
Skurson

[PCBOX] White Widow / PC box - po raz pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to moje pierwsza fotorelacja, uprawa druga w życiu, poprzednio out

Sprzet:
-Wymiary Boxa: gł 20 /wys 42/ dł 44 cm

-Oświetlenie : 4x Philips cool white 1550 lum każdy. Łącznie 6200, powinno być ok 4000 ale od przybytku głowa nie boli 

-Wentylacja : 2 wentylatorki komputerowe 12v wyciągające, wlot pasywny. Nad mieszającym się zastanawiam

-Dziewczyna : White widow Sezon, Fem.

- Ziemia : Ziemia Compo sana z nawozem na 6 tyg życia rośliny+perlit+ukorzeniacz

- Donica : wydaje mi sie ze jest to 7 L, pozniej na zdj zobaczycie i sami ocenicie.

- Trening : Roślina stoi na środku więc planuje raz topping i dwa odrosty za pomocą LST do boków

- Nawóz: Zestaw BioBizz indoor. BioGrow, BioBloom i Top Max

-Temperatura : W dzień około 28 a w nocy około 23

-Wilgotność: Wilgotność waha się miedzy 40 a 55%

POCZATEK

Tak więc nasionko kiełkowane tylko w ziemi co trwało około 3 dni do pojawienia się czegoś na powierzchni.

DZIEŃ 1.jpg

Dzień 2

DZIEŃ 2.jpg

Dzień 3

DZIEŃ 3.jpg

Dzień 4

DZIEŃ 4.jpg

Dzień 5

DZIEN 5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up mojej panny. Dołożyłem went. mieszający bo miałem wrażenie że łodyga jest jakaś słaba. A pozatym jak do tej pory wszystkko spoko :)

Dzień 6

DZIEŃ 6.jpg

Dzień 7 

DZIEŃ 7.jpg

Zastanawiam się kiedy zrobić topping, ogólnie mam plan na około 16 szczytów ale czy to wyjdzie się okaże :)

Edytowane przez Skurson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny up. mojej panny i dwie fotki :) Mam wrażenie że na ostatnim zdjęciu jest trochę ciemna, może za dużo azotu ?? Narazię leje tylko 2ml/l BioGrwo :)

Dzień 8 zdjecię zrobione świeżo po topping-u wiem że może zawczesnie ale chciałem spróbować czy wyjdzie

 

 

DZIEŃ 8.jpg

Dzień 9 

Jak widać chyba topping się udał :)

DZIEŃ 9.jpg

Edytowane przez Skurson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Oto moja panna dnia 11. Jak widać całkiem nieźle się zebrała po topping 🙂 widwidać coś na kształt trzeciego odrostu ale nw czy się go  pozbyć czy zostawić dwa. Ogólnie jeszcze planuje na tych dwóch szycztach topping i później już tylko lst czyli cztery główne "żyły" ile z nich uzyskam szczytów się okaże:)

20210207_183538.jpg

Tak to ma mniej więcej wyglądać jak będzie zbyt rzadko w boxie to może gdzieś po drodze zrobię topping jeszcze ale to wszystko zależy jak się panna rozwinie 

20210207_185333.jpg

Edytowane przez Skurrson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny up mojej panny. Jak narazie wszystko spoko. Troszkę mi plan działania zepsuła ponieważ miałem nadzieję że po topping będę miał 2 nowe szczyty A co się okazało wyskoczyly 4 czyli zamiast 4 głównych żył będę miał 6 😄

20210209_114130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No!  Zgodzę się z @Szym  "od przenawozenia do usmiercenia"

Ogólnie dobrze,  nawet bardzo dobrze wygląda na swój 9 dniowy żywot.

Masz chyba potencja, rękę do roślin, dlaczego np na 4 panny boxa nie zrobisz, masz jakieś ograniczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...