Skocz do zawartości
Skurson

[PCBOX] White Widow / PC box - po raz pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Od jutra ciemnia we wtorek rano szpilki w lodygę i środę o 21 kosa. Oczywiście pochwalę się wynikiem na mokro i 7-10 dni później na sucho. Obym się zaskoczył.

20210424_172027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mala zmiana planów niestety. Mam nadzieję że i tak będzie klepać. Ni3stety kosa dzisiaj ponieważ padło mi zasilanie do wentylatorów A nie mogę zostawić bez wentylacji bo szlag ją trafi wi3c biorę się za kosę. Za niedługo pojawi się post ile wyszło ma mokro 😉 według Pan pestka flow mojej panny trwa 55dni, a moja ma 56 iść i tak chyba źle nie będzie 😁

Edytowane przez Skurrson
Kontynuacja posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po trymie. Aktualnie topki wiszą. Zdjec8e z waga mam nadzieję na 25 suchego ale okaże się za tydzień. Wiem chujowa 2aga ale oko będę miał do such2go.

20210425_193457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Finalnie wyszło 23g niestety nie mam zdjęcia wagi. A teraz niema sensu ważyć bo zostało troszkę mniej 🤣🤣 Ogólnie zjebałem chyba suszenie po temat był suchy po 3 dniach. Brak typowego zapachu dla MJ. Ale po zapaleniu smak kozak. Ogólnie trzepie jak talala. Mam nadzieję z3 curring coś podratuje

20210429_190017.jpg

20210429_190032.jpg

Tak wiem za wcześnie kosa. Ale będę miał nauczkę na drugi raz. I bede trzymać jakiś sprzęt w zapasie bo przez to że padła wentylacja straciłem parę gram palonka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...