Skocz do zawartości
Skurson

[PCBOX] White Widow / PC box - po raz pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Dawno mnie tu nie było :D panna ma się dobrze. Narazie żadnych braków ani szkodników. Dzień 35. 18dzien 12/12 A narazie tylko pokazała płeć, może coś robię nie tak. Dostaje odzywki bio bloom i top max co drugie podlanie. Waszym zdaniem jest spoko ?? Opinie mile widziane. 

20210306_154638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Leje nawozy na flo dlatego że chciałem troszkę przyspieszyć ten przeskok z veg na flo bo martwię się o miejsce. Nawozy leje minimalną dawkę co 6 dni 2 ml/l czyli podlewa co 3 dni 500ml

Edytowane przez Skurrson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skurrson to jest tak jakbyś ty się odchudzał ktoś ci mówił nie zryj, a ty, że przecież tylko 2 kanapeczki zjadłem, a nie cała golonkę. Skoro nie potrzebują to nie lejesz wgl, a nie mówisz ,że to tylko minimalna dawka.

Nawozy nie przyspiesza tego, że roślina zacznie kwitną. Różnią się tym od nawozów na weg że mają inne pierwiastki.

 Roślina w różnym stadium potrzebuje czegoś innego. Teraz lejąc jej nawozy na flo dostarczasz jej masę p i k których ona nie potrzebuje. I wręcz może ja to przystopować aniżeli przyspieszyć proces indukcji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rady czyli zrobię jej detox od nawozow na jakieś dwa Tyg. O takie rady mi chodziło. Dzięki mordko 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Taka krótka aktualizacja panny. Od dziś zaczynam liczyć flo 😄 robić Jeszce lst czy dac jej spokój i jej nie stresować??

20210308_064644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panna po przeprowadzce. Dziś mija 6 dzień flo.  Miałem z nią mały problem bo liscie oklaply ale chyba prsesuszona bo podlalem i się podniosła. Jak narazie żadnych braków czy szkodników. Opinie mile widziane 😉. Mogą zostać białe sciany czy wyłożyć folią??

20210314_153511.jpg

20210314_153506.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Następna aktualizacja panny. Zdjęcia poniżej. Wleciał fryzjer bo była za gęsta. Brak szkodników i niedoborów nieszczęście 😁😁. Jakieś opinie lub rady mile widziane 😉

20210319_053238.jpg

20210319_053243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Czy to normalne że panna po niecałych dwóch tyg. Pokazuje już trichomy?? Topy jeszcze przyniosą na masie czy tylko będą dojrzewać i się już nie zwiększa?? Możecie już określić ile z tego ściągnę czy za wcześnie?? Przypominam że to mój pierwszy indoor, i raczej się mało znam 😉

20210321_124654.jpg

20210321_124700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skurrson napisał:

Siemka. Czy to normalne że panna po niecałych dwóch tyg. Pokazuje już trichomy??

tak

8 minut temu, Skurrson napisał:

Topy jeszcze przyniosą na masie czy tylko będą dojrzewać i się już nie zwiększa??

zwiększą się 

8 minut temu, Skurrson napisał:

Możecie już określić ile z tego ściągnę czy za wcześnie??

z 15g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Panna ma 18 dzień flow. Już fajnie zaczyna puchnąć 😁 Narazie jest na czystej wodzie bez odżywek. Ale mam pytanie czy top max to nawoz czy stymulator?? Mogę to dawać co podlanie czy można też nim przenawozic i spalić pannę??

20210326_110127.jpg

20210326_110131.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...