Skocz do zawartości
Skurson

[PCBOX] White Widow / PC box - po raz pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

@Skurrson na tą chwile podlewal bym wodą bo widać ciemne liście, żadnych braków. Ja teraz bede lał czystą wode jakies 20 dni przed planowaną ścinką. We wcześniejszej uprawie zrobilem to jakos 10 dni przed ścinką i nie bylem zadowolony ze smaku i zapachu. Bylo czuc jeszcze odżywki. 

To wszystko zalezy od ciebie. Ty wiesz ile ona pije i jak czesto podlewasz. Ja myślę ze około 6 podlan samą woda wypłucze odżywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! No w sumie to podewam ją codziennie o 22 bo mala donica. Po liściach niestety widać braki ale nie jestem pewien czego bo wyszły brązowe kropeczki. Leci teraz już 6 tydzień flo A nie wiem ile kwitnie WW więc bezpieczniej chyba będzie już lać sama wodą dlatego że nie chce żeby był upierdalacz tylko lżejszy temat. I później będę zmuszony robić 2 tygodnie flush. A boję się że będzie za dużo bursztynu jak przeciągne flo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Posprawdzałem to 70 g z rzekomego pcboxa. W rzeczywistości gość tylko na początku trzymał roślinę w pcboxie, a dalej to już była szafka. To, co pokazałeś na zdjęciach to nie jest pcbox tylko drewniana szafka z zawiasami. Powierzchnia tej szafki to około 0,24 m2 , więc nic dziwnego, że mu z niej 70 g suchego z jednej rośliny wyszło. Nierealne jest 70 g ze standardowego pcboxa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Juto panna skończy 7 tydzień flo. Chciał bym żeby to był raczej energiczny temat A nie upierdalacz kanapowy.  Ile Jeszce trzymać?? I mam też pytanie czy robić ciemnie, daje ona coś czy raczej nie??

20210417_195015.jpg

20210417_195008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skurrson musiał byś stestować bo tak to ciężko ustalić oprócz trichomów główną rolę gra genetyka , ja bym je trzymał bo mogą jeszcze napuchnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. 7,5 tygodnia flo. Jak myślicie ile jeszcze trzymać?? Dostaje przy plukaniu melasę podobno dobrze dziala na rośline, to prawda ??

20210421_132930.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim skromnym zdaniem, to brakuje jescze około 2 tyg. Nie powinny zamulać przy paleniu bo jak kolega wyżej wspominał, nawet włosków brązowych mało a co dopiero trichomy. Czym oglądasz trichomy i czy sprawdzasz w różnych częściach rośliny?  Sugeruje podlać delikatnie PK i dodać jakieś cukry, kolejne podlanie mniejsza dawka tego samego, i później ze 3 podlania wodą( jeśli podlewasz co 2-3 dni) Ostatnie 2 doby ciemni mogą pomóc bardziej obsypać panny lukrem. Ogólnie wyglądają bardzo ładnie, cierpliwość wynagrodzi ci bogactwem aromatów(jeśli nie spartolisz suszenia)

 

Pozdrowik.

Edytowane przez Gość
interpunkcyjna szmata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...