Skocz do zawartości
Skurson

[PCBOX] White Widow / PC box - po raz pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Panna kwitnie w najlepsze. Zastanawiam się czy nie robić już flush?? Myślę że wyjdę lepiej niż 15g. Jak to się liczyło?? Mokre minus 75%?? Tak wg ktory to może być tydzień bo według mnie około 5-6.

20210406_132503.jpg

20210406_132516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 łap zdjęcia 😉

20210407_122805.jpg

20210407_122814.jpg

20210407_122821.jpg

Myślę że będzie lepiej niż 15g. Jeszcze 3 tygodnie jej zostało więc mniej niż 15 chyba nie będzie

 

Edytowane przez Skurrson
Brak zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już startuje siostra amnesia 😁😁 mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej. Może za 3 razem uda się 50-tkę z pc ściągnąć. Wiem że to raczej nierealne ale spróbuje 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek! 50 g suchego z pcboxa? Słyszałem o max 30g , jakoś ciężko mi sobie wyobrazić 50 g z tak małej powierzchni uprawnej, jak pcbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Z standardowej wielkości obudowy komputerowej czy jakieś wielkiej typu big tower? Bo te największe obudowy mają powierzchnie 0,21 m2 i wysokość 70 cm, więc z takiej to już więcej niż 50 g można wyciągnąć. Jednak ze standardowej wielkości obudowy, jaka ma 0,9 m2 to o większym wyniku niż 30 g nie słyszałem. Jak masz jakiś link, lub zdjęcie to pokaż, chętnie zobaczę.

@Dobry_Człowiek!  Pewnie mówisz o zielonym jamajczyku tam był Mars Hydro ts 1000 150 W. Masz oczywiście racje, że końcowy wynik może pozytywnie zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  No to prawda. Sam się zaskoczyłem, jak chodzi o moją powierzchnie uprawną, bo mam 0,32 m2, więc nic wielkiego, a mimo wszystko 300 g suchego z takiej powierzchni da się wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  Ja też tylko sezony uprawiam. Jak nie próbowałeś to spróbuj kiedyś scroga. Na tym treningu wydaje mi się, że dochodzi do optymalnego wykorzystania każdego skrawka powierzchni uprawnej.

@fxxx1337  Wygląda fajnie, ale że z tego wyjdzie po wysuszeniu 70 g to bym nie powiedział, no ale możliwe, że wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  No dobra, widzę, że się można nieźle zdziwić. Sam bym nie podejrzewał, że możliwy jest taki plon z tak małej powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...