Skocz do zawartości
Nyilas

Pierwszy raz - AF Bruce Banner | AF Black Domina | AF Jack Herer | Led Mars ts 600

Rekomendowane odpowiedzi

@Nyilas na to jak rośliny wyglądają wpływa wiele czynników, jedne są zależne od nas farmerów a nie które to genetyka.

Zobacz po FR samych growerow co mają klasę, np w 10 dniu życia potrafią mieć już po 3 piętra, a nowicjusze no cóż muszą się uczyć, nie tylko na błędach, ale również przepchany Internet informacjami.

Tak jak tester mówił, no i chyba coś wyciągnięte są, może za wysoko masz światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są na pewno wyciągnięte, poza dominą lekko może, ale to dlatego że nie podsypałem do końca po tym wyciąganiu przez kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nyilas napisał:

1 At Jack Herer

2 Af Black Domina

3 Af Bruce Banner

Kiedy robić lst? 

już można 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lst zrobiłem przedwczoraj, i chyba nie wyszło jak powinno, przynajmniej na 1 roślince na 100%, więc pytanie - wiązać dzisiaj wszystkie znowu? Czy się wstrzymać? + Łapać je aż z drugiego końca doniczki żeby szły w środek? 

Znizylem Marsa na 50cm, w sumie bez powodu, wrócić na 60 czy obojętne? 

Wilgotność ciągle za mała ale nic z tym nie zrobię - majta głównie około 50, czasami do 60

Temp strasznie zmienna ale na szczęście nie marznie. tylko że jednego dnia 21-25 a drugiego 24-28 np

IMG_20210219_163045.jpg

IMG_20210219_163048.jpg

IMG_20210219_163050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nyilas napisał:

Znizylem Marsa na 50cm, w sumie bez powodu, wrócić na 60 czy obojętne? 

zostaw

 

4 minuty temu, Nyilas napisał:

Lst zrobiłem przedwczoraj, i chyba nie wyszło jak powinno, przynajmniej na 1 roślince na 100%, więc pytanie - wiązać dzisiaj wszystkie znowu? Czy się wstrzymać? + Łapać je aż z drugiego końca doniczki żeby szły w środek? 

jak chcesz LST to naginaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje z liśćmi jednego krzaczka, są dużo jaśniejsze+ na krawędziach jeszcze bardziej, drugie zdjęcie innego krzaka dla porównania, to czas na nawóz czy może to coś jeszcze innego?

 

IMG_20210223_210509.jpg

IMG_20210223_210513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Nyilas Upewnij się wcześniej, że ph gleby jest dobre i nie lej nawozu tym rośliną, jakich liście są ciemne. Takiej roślinie, jak na drugim zdjęciu jeszcze bym nawozu nie lał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, mam tylko podstawowy zestaw od biobizz, jest coś co raczej na 100% się przyda i powinienem dokupić? I drugie pytanie, ma ktoś do polecenia jakiś fajny wentylator mieszający? Zależy mi żeby nie był głośniejszy od wyciągu i żeby nie był turbo drogi, do 100 zł  czy coś mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Nyilas napisał:

Pytanko, mam tylko podstawowy zestaw od biobizz, jest coś co raczej na 100% się przyda i powinienem dokupić?

można jakiś stymulator ale nie jest obowiązkowy

44 minuty temu, Nyilas napisał:

I drugie pytanie, ma ktoś do polecenia jakiś fajny wentylator mieszający? Zależy mi żeby nie był głośniejszy od wyciągu i żeby nie był turbo drogi, do 100 zł  czy coś mniej

w fotorelkach poczaj i popytaj jak się sprawują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...