Skocz do zawartości
Nyilas

Pierwszy raz - AF Bruce Banner | AF Black Domina | AF Jack Herer | Led Mars ts 600

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pojawiło się więcej liści które mają inne kolory brzegów, wątpię że to przenawożenie bo prawie ich nie nawoziłem, raczej im coś brakuje, tylko co ?

Lampa rozjaśnia kolor, ale jakby  zmiany w odcieniach są widoczne

IMG_20210317_170508.jpg

IMG_20210317_170516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plagron grow mix

Biobizz grow 

 1. 1ml na 1l

2. 2 ml na 1.5l 

3. 1 ml na 1.5l

Pierwszy raz 17 lutego drugi jakoś tydzień później, trzeci 5 marca, Problem z końcówkami jest od 5 marca, problem z blaknięciem brzegòw/to co na zdjęciu jest od 2 dni

pH ziemi wg helliga był ok 5.5-6 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nyilas no o dawałeś, liście jak miały dobry kolor to nie trzeba było dawać, dodatkowo jest oklapnięta nie wiem czy ją przelewasz albo przesuszasz, lej wodę czystą na razie i sprawdzaj jej stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Nie no, dałem jej raz jak liście wolały o azot, drugi raz jak stało się to samo ale z szczytami bo myślałem że to też azot, a trzeci może był zbędny bo z tej samej zasady co wcześniej, ale minęło już dużo dni od tego ostatniego nawozu, a dopiero wczoraj liście tak drastycznie się zmieniły. 

Leje wodę jak jest sucho do 2 cm, więc szybciej przelałem 😕@Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/02/2021 o 21:10, Nyilas napisał:

IMG_20210223_210513.jpg

to nie wygląda na brak azotu, dolomitem można potraktować krzaki

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę od początku, ale jestem tu najmniej doświadczony, ktoś mógłby jeszcze dorzucić swoje zdanie? Potas/woda przy podlaniu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlałem ją dzisiaj 0.5 l.wody, i prawie momentalnie wyciekło dołem, czy to.zmaczy że ma za mokro? Ostatnio podlewałem tą samą ilością 3-4 dni temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak gęsto że musiałbym je za każdym razem wyciągać z Boksa, nie jest to zbędny stres ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...