Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Versor zależy co chcesz osiągnąć, pod lampami zapewne jakość palenia będzie lepsza, wiadomo koszty też będą większe, odmiana może OG Kush dobra była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z moją tygodniową dzieczynką, zauważyłem że przystopowała i nie rośnie już tak dynamicznie, jest to microgrowing w litrowej doniczce, jak narazie lałem wode z root complex od hesi stoi pod ledem 35W, jaki może być problem? listki wyglądają zdrowo a roślinka od pokazania listków nie wyciąga sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chciałem się was spytać czy z tych roślinek będą jakieś topki

35 dzień na zdjęciu, na początku roślinki bardzo się wyciągnęły bo miały mało światła potem dołożyłem pare żarówek z domu 

to moja pierwsza uprawa mega amatorska 

auto OG KUSH i auto SUPER SKUN

ros 2.jpg

ros 3.jpg

ros1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłem wilgotność dziewczynce i od razu ruszyla z kopyta widać że jest dużo szczęśliwsza i wypuszcza nowe listki dzięki za podpowiedź z tymi warunkami @Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam mały problem wczoraj około godziny 12 w południe podlałem roślinki, około 600ml  dzisiaj po powrocie z pracy o godzinie 21:30 zauważyłem że u jednej roślinki dolne liscie mocno opadły, wszystkie roślinki podlewałem tyle samo, ale tylko ta miała bardzo lekką doniczke wiec myśle że to napewno nie z przelania, podlałem ją odrazu. 

czy możliwe że to z przesuszenia? 

BARDZO BYM PROSIŁ O POMOC :0

 

opadające liscie1.jpg

opadające liscie 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIemanko, jeszcze jedno pytanie ogólnie mam 8 dzien jak moje automaty kwitną i zamówiłem  pk13-14 wczesniej od około 14 dnia zacząłem podlewać biohumusem co każde podlanie i do teraz też tak podlewałem 
i tu moje pytanie czy moge teraz na spokojnie zacząć stosować pk13-14 i czy musze do tego przestać lać biohumusa, może macie jakieś inne wskazówki, może kupić jeszcze jakiś nawóz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając do dyspozycji przestrzeń 40x40x140 co najlepiej zaplanować żeby zmaksymalizować plon? 1szt fotoperiod a może 2szt? Czy może automat/automaty?  I druga część pytania to jakie treningi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano, 

czy to możliwe, że automaty nie rosną już w górę, bo za nisko zawieszona jest lampa CFL 250W?
czy to po prostu koniec wzrostu i już tylko kwietnienie?

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bolleek jak zaczynają kwitnąć to możliwe że się zatrzymały, ale nie napisałeś czy zaczynają kwitnąć i le dni ma roślina 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zrobilem dziurke w lisciu, z mojej winy podczas treningu lst xD to bedzie jakis przypal czy nie? Nie sa to duze dziurki, male. Mozna powiedziec, jakbym lekko naciął liscia nozyczkami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...