Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek! tak z tego miejsca wycinałem topki ale wiem jak wygląda miejsce gojenia sie to miejsce tak nie wygląda jest brązowawe  jak uprawiam 8lat to   jeszcze takiego przypadku nie miałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Sprawdzałeś czy w tych topach nie ma nasion? Ona mi budową topów zalatuje hermą. Oczywiście nie musi nią być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry 3 tyg tak jak Zielone Krainy zalecił, już nie chce bursztynów ale żeby chociaż wszystkie trichomy były mleczne. I tak jak na automata to długo to idzie, dzisiaj 80 dzień już 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja flo na sezonie miałem 122dni chyba🤔 czasem zależy czas kwitnienia od warunków jakie im zapewniamy.

To że producent podaje np. 6 tygodni to nie znaczy że w tyle dojdzie, dużo zależy od temperatury światła i poziomu wilgotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No to dobrze. Ja dzisiaj swoją hermę wyjąłem z wodnego curingu, poszła już do suszenia na siatkę, a cała reszta topów kończy water curing w piątek. Ciekawy jestem , jakie będą rezultaty wodnego curingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo Jak się sprawdza to dobrze. Ja mam nadzieje, że po wyschnięciu topów dym nie będzie drapał w gardło, a moc lekko wzrośnie. Sam nie palę jointów, bo mi się ich kręcić nie chce, wole nabić do vaporyzatora albo do lufy, a tam filtra raczej nie zamontuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem nawoz adwence natural power .tak wiem są do chydroponiki ale nadają sie też do źemi wygląda na to że są świetne bo różnice widać gołym okiem. Ten rak na tej łodydze nie zmienia sie.

16137629697316956400932905254353.jpg

16137632123655887176336280934346.jpg

@konopny_janusz dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...