Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18/11/2020 o 21:46, zielonyjamajczyk napisał:

Niech Ci Bóg w topach wynagrodzi ?

Topów masz w bród, teraz spraw żeby spuchł- y

 

100g+z rośliny, zacny cel wysoko poprzeczkę postawileś

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry poprzedni grow miałem  w uprawie wertikalnej    ta sama moc lamp i ta sama powieszchnia boxa z dwóch kszaków   miałem wtedy 450g  myśle że to dobry wynik  mugł by być lepszy ale może w chydroponice , na co kiedyś sie ponownie zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik  Obstawiam, że wyjdzie znacznie więcej niż 450 g. U mnie wyszło teraz tą metodą z 3 roślin 220 g suchego, czyli po 70-75 z rośliny. Jednak ja miałem nieporównywalnie mniejszą powierzchnie 0,34 m2 i do tego byłem wysokością znacząco ograniczony, bo mój box ma poniżej metra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema podlewam już tydzień czstą wodą i nadal musze. Wydaje sie że rośliny mocno przychamowały  puchnięcie pojawiły sie słabobrązowe  włoski  tak że już połowa cyklu flo  za nami. Panowie ogrodnicy co to minsie stało z tą łodygą? Wygląda hak jakaś infekcja. Na tej roślinie najbardziej w znaki daje sie gżyb pryskam czasami bio środkiem gżybobujczym ale na łodyach i tak są malutkie oznaki choroby  topy eydają sie być spox ale nic nie wiadomo ..

16131608650405352119016035858111.jpg

16131609562184148198575074769111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Adrianosik napisał:

Panowie ogrodnicy co to minsie stało z tą łodygą? Wygląda hak jakaś infekcja.

pleśń może się rzuciła, przetrzyj to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 może jakiś grzyb się wiebal jak jest miękkie albo poprostuvsie rana zagoila tylko 

Edytowane przez Tomaszszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ani nie robiłem dziury w niej ani nie jest miękkie w dodyku ani zadnej rany tam nie było ani sie nie nadłamała  po prostu samo sie zrobiło  dopiero wczoraj to zauważyłem wcześniej nic tam nie było. Szkoda bylo by ucinać bo to głuwny szczyt jeden z największych topów na tym rośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik  łodyga mogła się uszkodzić jak przechodziła przez siatkę, może się popatrzyła, bo siatką chyba nie jest powlekana a bezpośrednio ko kopie nie lubią chyba metali.

 

Inne co przychodzi do głowy to obserwować roślinę, ew. może to być rak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry rak! No qrła to amputacje zrobić czeba bo jak przeżuty bendą?  W tym miejscu gdzie to sie stało była  chyba kiedyś pleśń  spryskiwałem namiętnie  to miejsce bio środkiem gżybobujczym ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...