Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z takim arsenałem bez wyciągu to aż się prosisz o kłopoty ;))

54 minuty temu, Adrianosik napisał:

Nie jest ok temp  w nocy to 16°C w dzień 25°C wilgotność 65% zamontowałem wentylatorek wtłaczający ale nie mam wyciągającego przez co namiot sie nadyma i ta wilgotność za duża, ostatnio wyciołem dwa listki z oznakami pleśni

16101347201415962179806527209246.jpg

 

 

Edytowane przez Cieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem zaskakują mnie tym jak szybko rosną,mieszanka gleby jest wspaniała  widać że rośliną sie podoba dużo bardziej niż zwykła źemia. Wydaje mi sie że jest zbyt gęsto więc poucinam pare gałęzi.

20210123_101255.jpg

20210123_101227.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Rośliny zdrowe  pleśń chyba już odpuśćła bo dwarazy je pryskalem antygżybobujczym preparatem. Powycinałem sporo topuw nie sięgających switpota są małe co moge z nimi zrobić?

20210131_103409.jpg

20210131_103332.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adrianosik napisał:

Powycinałem sporo topuw nie sięgających switpota są małe co moge z nimi zrobić?

sporo to ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym kopło jak wśćekłe wypiłem makumbe wieczorem dnia następnego do południa mialem banie i jak ręką odioł na raz zeszła  oaliłem pszy tym jojnty ale nic nieklepały, bania jak po dobrym jojncie   za to smakuje jak by to powiedziała glessler jak gówno 

@Szym raz kuzynowi zrobiłem makumbe chyba za dużo liść dodalem bo jakieś chore paranoje mu sie włączyły  widać makumbe można przedawkować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie oięknie tylko ta metoda treningu mnie nie satysfkcjonuje albo źle go wykonałem albo jest do dupki,chodzi mi o to że tylko te gurne topy mają dostęp do światła a te poniżej czeba wyciąć

20210207_114902.jpg

20210207_114828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...