Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy dzięki ale one są po mega przejściach przez ten biobizz ale juz wszystko w normie podejrzewam ze były by bardziej spuchnięte gdyby nie ten biobizz i informacje o nim malo kto wiedział o co biega jednak @Mieszko1 mega pomogl ! beda zbiory! 

@Zielone krainy hmm mylisz sie 😀 moje rosliny maja ten wiek od wyjścia z ziemia weg+flo 🙂 mam szybkie odmiany które mają 5-7 tyg kwitnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Przemol8521 Nie patrząc na liście to dobrze wyglądają, a jeszcze spuchną. Myślę, że finalnie stratny nie będziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Przemol8521 Ładnie lecą, jak to 54 dniowe rośliny. Moje najstarsze mają już 79 dni i jeszcze końca nie widać. Koniec pewnie będzie u mnie w dniu 105-piątym. No ale mamy inne rośliny, więc nie ma czego porównywać. Jaki chcesz mieć kolor trichomów przy ścince?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Przemol8521 No raczej bym nie polecał ci przenoszenia całych roślin, bo to przypałowo brzmi, jak ktoś by wywąchał temat to mógłbyś mieć problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam w Polsce akurat tutaj mniejszy przypał ale jakoś na połowie stycznia musze sie przenieść nie wiem czy panny dojdą bo jeśli nie to będę musiał je przetransportować jakoś w doniczkach i jakis workach 😆 ew do końca stycznia mogę jakoś je potrzymać potem przenieść same topy do suszenia 😁 musze to jakoś rozkminic🙂

@Zielone krainy ale tak jak mowie będę musiał je trzymać tyle czasu ile sie da ew pozniej transport topów do suszenia mi zostanie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Przemol8521  Same topy przetransportować to nie problem, gorzej z całymi roślinami, ale jak mieszkasz w miejscu, gdzie przypału się bać nie musisz, to jak masz konieczność to je przenieś. Nie wiem tylko, jak z temperaturami tam, gdzie mieszkasz, jak bardzo niskie to może się to odbić na plantach, jakie doznają szoku temperaturowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Przemol8521  To dobrze, bo szkoda byłoby, aby pod sam koniec coś poszło nie tak, jak powinno i cały poświęcony czas i trud włożony w uprawę szlak trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Przemol8521  To ile czasu zostało do ścinki zależy w dużej mierze od tego czego oczekujesz po paleniu, jak chcesz energetyka to nie wiele zostało ci do ścinki, a jak chcesz kanapowca to musisz poczekać do momentu, jak trichomy zaczną nabierać barwy bursztynu, a to trochę jeszcze potrwa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 30-40% bedzie i robie kose @zielonyjamajczyk No wchodzą powoli poczekam na jakies 30% max 40% i bede kosil szczerze dzis ostatni raz podaje nawozy przy podlaniu i za 4 dni flusch wiec moze i wyjdzie z 8-10 dni jakie będą takie będą 😄 ale ladnie ida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk Ja bym obstawiał, że zajmie to dłużej, ale skoro tak mówisz to pewnie masz racje, bo masz w tej materii większe doświadczenie ode mnie. Pewnie się będziesz orientował , czy duża byłaby różnica w mocy i efektach działania zioła,  jakby porównać ze sobą roślinę, jaka miała przy ścince między 30 -40% bursztynu, a rośliną, jaka uzyskałaby 80 % bursztynu przy ścince?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...