Skocz do zawartości
mikosz

(3x Future #1) | (3x Blackberry Moonrocks) | (3x Gelato Dream) [1m2] [320W COB LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie często zaniedbują azot w okresie kwitnienia. Po samo często nie wystarczaj. Ja używałem nawozu burza kwiatów który zawierał pk w dużej ilości i małą dawkę N i nigdy mi liście nie zolkly, nawet pod koniec było tylko parę listki starych do usunięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, robię update bo chcę się pochwalić świeżo złożonymi generatorami CO2 ?Jak myślicie, czy taka ilość dwutlenku węgla będzie będzie miała jakiś realny wpływ na plon? Sam nie wiem, ale nudziło mi się i miałem wszystko pod ręką więc czemu miałbym się trochę nie pobawić ?

Wężyki generatorów doprowadziłem do wiatraka mieszkającego by rozprowadzał CO2 po szczytach plantów, dwutlenek węgla jest cięższy niż powietrze więc powinien trafiać tam gdzie jest potrzebny. 

Niestety nie znalazłem informacji jak długo taki zestaw popracuje, ktoś może się orientuje? 

 

B8796AE6-1155-4779-AA85-07F98F38DC9A.jpeg

0D66A85F-472F-4ECC-9444-433070D67143.jpeg

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co2 daje się przeważnie np do garażu gdzie masz 100 krzaków i zapotrzebowanie na ten gaz jest bardzo duże a przewietrzyć się nie da bo przypał by był.. Napewno nie zaszkodzi ✌? 

Ale ciekawe wykonanie ???

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz  Mam stacjonarny miernik CO2 w powietrzu. Kurna jakby były inne warunki w Polsce i łatwiej o spotkania z kolegami z forum to byśmy pomierzyli przed i po instalacji ? Byłoby ZAJEBISTE odwołanie o ile się podniosło i jak ewentualnie wpłynęło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 dzień flo

Siema, wpadam z updatem po tygodniu. Roślinki idą jak należy, jedno Gelato nawet chyba za bardzo bo różnica wysokości najwyższego i najniższego płatna wynosi  25 cm. Myślałem o jakimś super croppingu, wtedy mógłbym obniżyć lampę żeby reszta dostała więcej światła. Ma to sens czy nic nie zdziałam? 

Na jednym Future znalazłem charakterystyczne plamki, co to może być?  (ostatnie zdjęcie) 

Podlewam dzisiaj samą wodą bo ostatnio dostały już sporo odżywek. Jeśli będę miał jeszcze wieczorem siłę to zapodam dziewczynom ostatniego fryzjera żeby odsłonić topki. 

 

609908AD-C040-4D6F-8F8B-D2187FCF01F4.jpeg

C4C50875-387F-4271-B07F-5E245BBF8F17.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mikosz napisał:

Myślałem o jakimś super croppingu, wtedy mógłbym obniżyć lampę żeby reszta dostała więcej światła. Ma to sens czy nic nie zdziałam? 

ja bym już zostawił

 

20 minut temu, mikosz napisał:

Na jednym Future znalazłem charakterystyczne plamki, co to może być?  (ostatnie zdjęcie) 

Podlewam dzisiaj samą wodą bo ostatnio dostały już sporo odżywek.

ogólnie to chyba walicie za dużo pierwiastków i ph też się może chrzanić, jak roślina ładnie zielona jest to się nie daje nic 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym

Dzięki, lampę zostawiam jak jest. Wywaliłem wszystkie liście na których znalazłem plamki, dużo ich na szczęście nie było. Pozbyłem się też wiatraków zasłaniających światło topom. Narazie nie planuję już ich skubać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz liście wiatrakowe na flo można obcinać. One służą najwięcej na vegu do wzrostu. Oczywiście bez przesady bo przy za dużym ubytku może zwolnić wszystko 

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...