Skocz do zawartości
glodek18

Royal Gorilla,Royal dwarf RQS,Hydro Mars TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Te liście zdychają. Obrywaj je. Te z niższych rzędów też, żeby przekierowały energię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, glodek18 napisał:

Ja obrywam jak roślina z nich wyssie wszystko to dla niej zasób pierwiastków 

zgadza się a jak za szybko żółkną to azotu daj im

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O

20 minut temu, Szym napisał:

zgadza się a jak za szybko żółkną to azotu daj im

Ogólnie nawozr try pack Biobizz ale lata nauki przede mną żeby wiedzieć o co chodzi :) .Nie daje tyle co w tabelce bo wydaje mi się że tabelka jest dla dużych sezonowek nie dla auto i daje mniej .Ale zauważyłem że Gorilla potrzebuje znacznie więcej niż Royal dwarf proste jest dużo większa więc więcej potrzebuje.Ale chyba lepiej dać za mało niż dowalić ja bogato i zjarac planta pozdro 

Poza tym dalej gorąco tutaj mam po 30 stopni ja zewnątrz i szybko tracą wodę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Ja czytałem, żeby obrywać toto, to topy będą lepsze. A pierwiastki to ciągnie przecież z gleby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinii jest dużo jedni tak drudzy tak .Ale skoro zjadają liście to czasem nie mają tego w glebie tyle ile im trzeba .Ja liście usuwam jak jest praktycznie suchy .Do kiedy jest w nim coś wody to zawsze w razie suszy albo albo jak za mało dam nawozu ,roślina wybierze te liście do zjedzenia z których ma najmniej pożytku niech sama decyduje .Jakby nie brak miejsca chciałbym pouprawiac krzaczki bez treningu bez LST ale nie mam placu .

Jak zasadzę pelnosezobowke to będę robił jak Polisz Farmer taki ostry trening bo nie mam wyjścia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro Zobacz na początku jakiego mam boksa.Lampa przy samym suficie odejmij doniczkę i niewiele wysokości zostaje na roślinę 

Teraz mam rozkminke czy karłowi który jest w 9 tygodniu życia dodać jeszcze Top Max i Bio bloom po raz ostatni czy dać mu spokój już do końca ? 

IMG_20200921_215011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal Dwarf dzień 80 I Royal Gorilla dzień 58 .Royal dwarf zrobił mi się jakiś fioletowy a z koleji Royal Gorilla ma część liści dziwnego koloru czy to niedobór potasu ?

IMG_20201005_212852.jpg

IMG_20201005_212842.jpg

IMG_20201005_212832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Nom niestety nie sprawdzam PH wiem że woda która leje ma 6 i czasem sypne dolomitu .Dodam wszystko z try pack Biobizz na dniach .Nawozy pewnie obniżyły PH więc może powinienem wodę o PH 7 zapodać bez sprawdzania to tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny, ale niestety cuchnie. Gdyby nie to, to zdecydowanie nr 1 dla poczatkujacych, nieprzygotowanych growerow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...