Skocz do zawartości
glodek18

Royal Gorilla,Royal dwarf RQS,Hydro Mars TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Box wymiary: 55*35 h 75 cm wykonany ze starej szafki kuchennej                          Wentylacja :wyciagajacy jakiś 100 M3 wlotowy komputerowy z Amazon średnica 12 cm ,filtr węglowy Bull filter 200m3                                                      Oswietlenie:MARS Hydro ts600.                ziemia:Biobizz light mix                                nawożenie:trypack Biobizz.                          Doniczki: air poty własnej produkcji strzelam że jedna około 11 a drugą około 13 litrów nie chce mi się liczyc ale na pewno obie powyżej 10 :).                      Nasionka od Royal Queen Seeds jedna jak ostatnio Royal dwarf ostatni już ,który ma już 22 dni i Royal Gorilla która dzisiaj wyszla .

IMG_20200806_165633.jpg

IMG_20200808_092928.jpg

IMG_20200808_093214.jpg

IMG_20200808_114832.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że Karzeł Ci się spodobał.

Czytałem sporo recenzji i w większości są bardzo pochlebne. 

Miłego grow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aron napisał:

O, widzę że Karzeł Ci się spodobał.

Czytałem sporo recenzji i w większości są bardzo pochlebne. 

Miłego grow!

Karzeł jest fajny bo zajmuje mało miejsca miałem 5 nasion dwa zepsulem przez głupotę jedno dalem kumplowi jedno już spalone a jedno rosnie. Trochę potestuje RQS i będę sprawdzał automaty z innych firm.Ciesze się że znalazłem sklep u mnie i nie muszę nic zamawiać podawać adresu tylko jadę i biorę .Nie mają wszystkiego ale mają dość duży wybór pozdro 

Rozwalają mnie upały mam teraz na zewnątrz 36  stopni przez co w boxie 34  pewnie odbije się to ja roślinach ale nie mam co z tym zrobić już myślałem żeby butelki z zamarznięta wodą powstawiac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Andi napisał:

@glodek18 podlej glebe

Nie mają suszy i to nie zbija temperatury ,myślałem żeby bimbrownię na czas tego upału założyć 

W taki upał to zwierchu w momencie usycha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, EneDue napisał:

@glodek18 mozesz kupić mini klimatyzator. Koszt nieduży a na boża wystarczy

Mogę ale za dwa trzy tygodnie będę miał niepotrzebnego rupiecia szczególnie że do 30 stopni rośliny wytrzymują a większość roku mamy w mieszkaniu około 22 tylko teraz 34 .Myślę że mam spoko wyciąg jak na małego boxa ale co z tego jak wypuszcza gorące a wpuszcza troszkę mniej gorące 

Nom chyba że steruje też wilgotnością to już coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drugi krzak pokryje powierzchnię doniczki jak pierwszy to wilgotność będzie ok może trochę kicha że nie zaczęły w tym samym czasie 

Edytowane przez glodek18
Blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 08/08/2020 o 23:31, Farmerka napisał:

Czekam na coś w stylu " kończy mi się miejsce w boxie" ? lubie niskie krzaki, zobaczymy jak tobie to wyjdzie.?

Lubie ogromne krzaki ale nie mam miejsca na boxa ?.Chciałbym miec takiego na półtora metra to jest coś a tak to sie cieszę z moich maleństw

Royal dwarf dzień 29 i Gorilla dzień 7 .

IMG_20200815_165221.jpg

IMG_20200815_165205.jpg

IMG_20200815_165213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj podlałem krzaczki a dzisiaj rano zobaczyłem jak jeden stoji na baczność. Liście do góry nie wiem czy to niepokojące i dlaczego tak się stało .Rośliny dostają po dupie z powodu upałów ale nie mogę niż z tym zrobić 

IMG_20200817_061534.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym to są rzeczy na które w tej chwili nie mam wpływu temperatura około 33 a wilgotność między 50a 60 

Wczoraj właśnie podlewalem drugi obok mniejszy ma się dobrze 

Będę patrzył jak wrócę z roboty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak. Postaw miske z zimna woda, dodaj tam lód coś zamrozonego i skieruj wiatrak na powierzchnię wody. 

Spokojnie możesz ugrać kilka stopni w pomieszczeniu

Edytowane przez Cieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dochodzi do 34 w środku i tak już od 2 tyg. A za 3 ścinka. Mimo tego rosną jak trzeba.. Może trochę zwolniły ale trudno określić. Aby była mokra donica i małe wytrzymią?. Próbowałem mini coolerem ochłodzić. Niby dawał radę te 2 stopnie w dół ale jak było 30 w domu to też wymiekł. 

Edytowane przez Jamajczyk13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...