Skocz do zawartości
glodek18

Royal Gorilla,Royal dwarf RQS,Hydro Mars TS600

Rekomendowane odpowiedzi

DSCN0190.JPG

DSCN0184.JPG

DSCN0191.JPG

DSCN0185.JPG

DSCN0192.JPG

Te zdjęcia to największe zbliżenie jakie mogę uzyskać narazie ,za tydzień będę miał konkretna lupe.Jak myślicie nadaje się do ścinki ? Czy poczekać aż przyjdzie lupa ,chciałbym wyciągnąć z niego maksimum mocy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija 14 tydzień Royal dwarfa ale dzisiaj gościa uciachalem .

IMG_20201022_183204.jpg

IMG_20201022_183152.jpg

IMG_20201022_183646.jpg

IMG_20201022_191543.jpg

Już zapodalem lupe i część trichomow już była bursztynowa .

IMG_20201022_212255.jpg

IMG_20201022_212315.jpg

Takie planuje suszenie czy minimalna ilość światła z lampy po dwóch zakrętach będzie przeszkadzała ? I zmniejszy jakoś materiału ? 

Oczywiście.posiadam szafę w szafie więc drzwi są zamknięte tylko z wlotu pędzi światło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gorze jest dziura o przekroju 10 cm plus szafa w której stoji szafka uprawowa nie jest szczelna.Topy wisA na wlotem który zasila wiatrak komputerowy a mój boksik ma wyciąg chyba 150 m3, więc wydaje mi się że przewiew jest .Bardziej się boje o minimalne ilości światła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro potrzebuje 14 tygodni na dobrego auto to ile potrzebujecie czasu na dobrą sezonowke ? Bo nie wiem dlaczego to.wszystko.takbardzo się przedłuża ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moja Royal Gorilla Auto dzień 95 czyli w sobotę równe 14 tygodni.Nie wiem co o niej myśleć na jednym tobie część trichomow już bursztynowa a zaraz obok (nie niżej ) zupełnie Mleczna ale chyba i tak ja zetne na weekendzie 

IMG_20201111_195743.jpg

IMG_20201111_195752.jpg

IMG_20201111_195811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Z młodych lat jestem przyzwyczajony że się nie wie co pali ,dopiero teraz uczę się rozpoznawać różne działania na swoich roślinach ale długa droga przede mną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@glodek18  Pięknie, to dla mnie inspiracja, że z tak niewielkiej przestrzeni uprawnej da się całkiem sporo uzyskać i cieszyć się na koniec niezłym plonem. Brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to maksymalna ilość miejsca jaka mogłem wygospodarować narazie automaty ale w planach jest już jakaś sezonowa .Tylko jeszcze jakiegoś automata pouprawiam mierząc PH bo właśnie obczajam miernik .Nie miałem pojęcia że jeden ml Biogrow zbija PH Z 6,2 do około 5 .

Oczywiście 1 ml na jeden litr wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@glodek18  Bez miernika ciężko jest uprawiać, wystarczy złe ph i wszystkie rośliny stają w miejscu , bo nie są w stanie wchłaniać substancji odżywczych z podłoża. Dlatego, jak dla mnie miernik ph to podstawa, tak samo, jak w miarę dobre oświetlenie. Tobie jednak wszystko poszło dobrze, wykorzystałeś optymalnie powierzchnie , jaką dysponujesz , jak dla mnie wyszło ci to świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...