Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A na sprawie nie musza udostepnic danych donosiciela ? Bo przeciez tak to kazdego mogli by w chuja robic, mamy swiadka ale go nie zobaczysz. Ja kiedys bylem skazany za pobicie, to swiadka ktory mnie podpierdolil dopiero na rozprawie w sadzie zobaczylem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to inna sprawa chyba jak ktoś powie ze masz krzaki w domu i się okaże że je masz jak to sprawdza a inna jak się okaże że ich nie masz. Nie znam się na prawie ale jakbym każdego chciał w krzaki wyrobić to mało kto je ma w domu. A inaczej jak wiem że ktoś ma i doniosę 

@CheMsKuN A świadka nie ujawnili żebyś mu nie natlukl zanim dostaniesz karę ?

Przykładowo jakbym mial groźnego sąsiada który znęca się nad rodzina to wypadało by coś zrobić ale niekoniecznie zęby stracić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wpadali do każdego, komu "za szybko kręci się tarcza", to wpierdalaliby się do większości ludzi z lepszymi pc-tami, które ciągną po 500-700W. 

Moja uprawa pobiera około 150 jak liczyłem. Więc gdzie Rzym a gdzie Krym? 

Najbardziej prawdopodobne jest to, że ktoś złośliwy po prostu podpierdolił. Lub "dziwne źródło światła" jak to jeden koleś pisał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zeszlem z 1100W na 320W, zlikwidowalem maly namiot i panel ktory w nim siedzial (150W), i zmienilem zarowke w inkubatorzez 300 W na 70W.Ponadto wymienilem marsa na panel na cobach, tam bylo 200W roznicy) i zdjelem duzy ponad 300W panel i zawiesilem mniejszy o mocy 85W  tez na cobach. Plantom to nic nie przeszkodzilo, wbrew przeciwnie, temp. spadla z 34-35 na 28-30°C.

27 minut temu, glodek18 napisał:

 

@CheMsKuN A świadka nie ujawnili żebyś mu nie natlukl zanim dostaniesz karę ?

 

Okazalo sie ze swiadek to 14latni chlopak, na sprawie caly czas kurczowo ojca za reke trzymal. Tatus kazal zeznawac a dziecko zeznawalo. To bylo 20 lat temu, a ja dalej pamietam ze czesc oszczednosci cala wyplata poszla sie jebac za to pobicie, gra nie warta swieczki  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 09/06/2020 o 16:34, Bober13 napisał:

chciałbym pomóc wszystkim i dlatego ostrzegam przed kupnem w Polskich sklepach. Wybaczcie ale na razie nie mogę podać nazwy sklepu by nie narażać się jeszcze na bezpodstawne oskarżenie

Jakie bezpodstawne oskarżanie??? Jak nawet kobita nie wiedziala, to kto kurwa mikolaj Cię podjebal. Kobieta dobrze, że nie wiedziała, bo 30 % skazanych siedzi za swoje kochane kobiety. Dawaj nazwę sklepu i jechać z kurwami aż wior będzie się sypać. Opisać sprawę we wszystkich tabloidowych scierwach i gdzie się TYLKO da i oni są bankrutami a na koniec w łeb go.

W dniu 18/06/2020 o 20:44, CheMsKuN napisał:

sprawie nie musza udostepnic danych donosiciela ?

Muszą, chyba że na ugodę poszedł i wybrał zawiasy w zamian za anonimowość konfidenta, ja tak miałem i żałuję że Zawiasy wybralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jerzy Przecież masz nazwę sklepu podaną, jaka jasno wynika z tego, co napisał, wystarczy prześledzić temat, ale nie wszystko jest takie w tym wypadku oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Śledziłem po części i jeżeli on myśli,że to thc...Wątpię. zamawialem tam długo i cicho zawsze. Jak kolezki nie wiedzą a tym bardziej zadna dupa, to chuj wie... Trzeba by ciągnąć pradu za 500 zł więcej żeby na energetyke zgonic. Dziwna sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jerzy  Nie, z jego wypowiedzi nie wynika, że to ten sklep, ale inny podawał nazwy nie będę jej podawał, jak prześledzisz dobrze to sam się domyślisz, ja tam Internetowych zakupów nie robiłem, ale nigdy nie robię zakupów w Internecie. Byłem w tym sklepie osobiście, wiem jak to tam wygląda i mi tam wszystko odpowiadało, jak chodzi o organizacje i asortyment. Zawsze mógł zawieść kurier, jaki podaje wszystkie dane, jak tylko zgłosi się do niego policja., jaka może monitorować wysyłki, jakie wychodzą z danego sklepu. Poczytaj w necie, jak to działa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 09/06/2020 o 17:03, Bimbrownik napisał:

45g amfy 10 000zl j zawias na 1rok. Żaden się nie rozpruł

Jebac tą śmierdzącam ala podjebana fete, to na bank nie Jest feta lata 90 się skończyły. Sam bym za prochy karal jak w Tajlandii, łeb na pieniek i wypierdalac. Narobilo się chlystkow i kurwa myślą że gangsterzy...dziecia wciskaja towar żeby biegaly a później problem, bo kto podjebal. 

Wszystko co naturalne to jest OK ale jakieś podjebane proszki...wypuerdolic na dno rowu marianskiego razem z tą kurwa co sprzedaje podjebany towar i tyle.

W dniu 09/06/2020 o 17:09, fxxx1337 napisał:

Dane dotyczące zamówienia usuwane są po około 30 dniach od momentu wysłania przesyłki."

Dane tak ale umowy kupna sprzedaży 2 lata trzymają.

8 minut temu, Zielone krainy napisał:

prześledzisz dobrze to sam się domyślisz,

Nie chcę mi się tego studiować zbytnio. To wszystko co robi rząd za sprawą policji i tej ala pandemi,te całe kurwa ludobójstwo jest też nie legalne nawet bardziej niż kilka krzaków na własne potrzeby. Jeżeli te zdziry mogą tak postępować, to niech się liczą z tym że ktoś postapi tak z nimi, policjanci będą nie winnymi ofiarami bzdurnych decyzji rządu. ,,Wiwat magdalenki" albo prawo jednakowe dla wszystkich albo siekiera w płot i anarchia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...