Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym pomóc wszystkim i dlatego ostrzegam przed kupnem w Polskich sklepach. Wybaczcie ale na razie nie mogę podać nazwy sklepu by nie narażać się jeszcze na bezpodstawne oskarżenie . 

@fxxx1337 Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden typ mi opowiadał, że policja u niego była bo miał "dziwne źródło światła" (czytaj: growbox). Ale miał papryki... 

Wydajesz kasę na filtr, neutralizatory a tu sklep puszcza plamę.

Thc-thc bezpieczny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron żaden sklep nie będzie bezpieczny jeśli musisz podać adres lub nr tel/e-mail. Wszystko w rękach obcej osoby, która to wysyła. Najlepiej jak masz możliwość z zagranicy zamówić albo najlepiej samemu pojechać. Wsiadasz na Moto czy do auta i masz fajną wycieczkę i zakupy na rok. Na hasło wypad 300-500km na Moto jestem pierwszy w kolejce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Pytałem się jednego typka z forum, czy mam podawać swoje dane, to powiedział że tak bo jak niby inaczej.

Tak mi się nasunęło namyśl: możesz zdefraudować 70 mln zł - jeszcze cię będą bronili. 

Możesz robić malwersacje na setki mln złotych - będą odwracali kota ogonem, że dzielnie walczysz z pandemią.

Można nie być pedofilem, chyba że jesteś kościelnym. To cię będą jeszcze kryli. 

Ale paru krzaków dla siebie mieć nie możesz. 

Nowoczesny kraj w środku Europy. 

Tylko mnie coś się tu nie zgadza? 

Edit.

Obejrzeć obowiązkowo: 

 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Aron napisał:

Nowoczesny kraj w środku Europy

Nie wiem o którym kraju mowa.

Nasiona w chłodzie i ciemności spokojnie można trzymać 2lata, czasem dłużej. Jak tylko dla siebie czy znajomych to ile Ci trzeba rocznie? 5?10?15? Zamówić od producenta bezpośrednio, nawozy z Amazon i po kłopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sklepu @THC-THC Może zechcą się ustosunkować... 

5 minut temu, Bober13 napisał:

@Aron Właśnie i w dodatku kupione wszystko za swoją ciężko zarobioną kasę  i tylko dla swoich potrzeb

Zapewniają o bezpieczeństwie, szyfrowaniu danych itp. Sklep, który ma 15 lat prułby się na klientów? Albo te ich zabezpieczenia to ściema, albo kasa od policyjnych ich skusiła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo @Bober13 jest taki zdenerwowany, że pisze niespójnie albo atak konkurencji? Raz pisze, że czeka na wyrok a drugi raz że już dostał karę? Chyba, że to są różne postępowania. Nie wiem nie znam się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...