Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to trudno mi jest teraz o tym pisać , ale wpadłem .

Jestem jeszcze w szoku jak dojdę do siebie to napiszę coś więcej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli jedynie przez sklep w którym kupowałem nasiona . Nikt nie wiedział nawet moja żona

żadnych przypałów ani handlu były to moje pierwsze w życiu krzaki , tylko i wyłącznie dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwy sklepu na razie nie podam, jestem z nimi teraz w kontakcie powiem że dość jest nerwowo . Dużo nie miałem i dobrowolnie podałem się  karze , na ktorą przystał prokurator więc nie ma mam po co czyść tel. czy kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że miałem dużo szczęścia w nieszczęściu  2000  kary i przepadek growboxa i w ogóle rzeczy w nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to naprawde sklep to nie ma sie co pierdolic, dawaj  nawzwe sklepu i ich upierdolimy ze hoho. W tym biznesie nie beda mieli juz co szukac. Jak sie namyslisz to daj znac ja juz to na haszyszu  ladnie rozkrece. Skurwysyny, zajebane konfidenty.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep mi się  tłumaczy że to oczywiście nie od nich ale ja mam inne zdanie , jeszcze z nimi powalczę sam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta zasada od lat zamawia się nasiona na paczkomat z lewym nr tel albo na adres kogoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Widzialem ten film, koles  mial klase  nie rozprul sie. Duzy szacunek mam do ludzi ktorzy nie daja sie psiarni zastraszyc.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...