Skocz do zawartości
Paul

Pomoc na starcie wybór zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

@Paul Nie przesuszaj ziemi, rosliny sa na to za mlode, a ten jeden krzak to mutant ale moze jeszcze odbije.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka hehe no mam fobie bo zawsze przelewałem kwiaty w domu podlałem teraz tak że sie przelało spodem, powoli ogarnę ile lac ale jak mówisz że to mało to już mam pewność że mało . Dzieki wielkie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik wgl to mam lekki problem kupiłem doniczki 7,5l a mam teraz krysys z funduszem na dwa tygodnie i musze sobie poradzić z tym co mam , takie donice bedą małe czy bedę mógł pózniej przesadzić rośliny drugi raz i wgl właśnie kiedy je wrzucic do większych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul ja bym jeszcze poczekala te 2tyg, te doniczki w których są nie są aż takie małe z tego co na zdjęciu widać, korzenie napewno jeszcze nie wychodzą. 

@Bimbrownik no, ale jak podrosna większe to też nie da rady? Przecież korzenie można rozdzielić i powinny iść dalej? Czy się mylę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul 12l to może być mało, w sumie w zależności jaka roślinę planujesz, poczekaj może ktoś się jeszcze wypowie na temat przesadzania.

Możesz zrobić też tak że przesadzisz teraz, a później jak zobaczysz że korzenie już się nie mieszczą to możesz po prostu postawić roślinę na doniczke z ziemią. Wtedy nie trzeba przesadzać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka aaaa no i ok o to chodziło wczoraj czytałem troche o pojemności ale wszędzie inaczej piszą , wczoraj w sklepie widziałem grow bagi na ziemniaki 40l myślę ze takie coś by spoko było bo dobry przepływ powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaóważyłem tez ze mieliscie rację z podlewaniem po wczorajszym obfitym podlaniu wyraznie ruszyły. Dzięki wielkie dla was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...