Skocz do zawartości
Paul

Pomoc na starcie wybór zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 32dzien  ile jeszcze trzymać je na veg podpowie mi ktoś jak to rozkminic, I wgl jak to waszym zdaniem wygląda? dziękuję ?

IMG_20200721_124603.jpg

IMG_20200721_124554.jpg

IMG_20200721_124542.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul zależy ile urosną na flo to ciężko czasami przewidzieć, rośliny z genami sativy potrafią dużo podrosnąć podczas flo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul sorry nie widzialam oznaczenia. Dodałam dodatkowy wiatrak mieszający i pomogło, było jakieś 50% najwięcej, ale też kupiłam ten odwilzacz? Chyba tak to się nazywa. Teraz wilgotność jest 30%. Jak daje na fulla to nawet po 15% było tylko ?

o co chodzi z tym storczykiem w boxie, to coś pomaga? ? juz któryś raz widzę, że ktoś ma stroczyka w boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka hehe z tego co wiem poxy growerskie zostały adoptowane z boxów dla black orchid ta dostałem na umarciu i reanimuję ja , sa to idealne warunki dla nich ? wiec tez musze taki odwilzacz myslec bo nie dam rady zbic bez tego, mysle tez juz o drugim boxie na vega ? lampe kupie marsa bo jakść cena i dostepność wychodzi najlepiej myślałem tą mirgo ale dostepna po 15 sierpnia wiec za pózno a tą co mam na flo nie ma opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj 38 dzień zmieniłem lampę na mars spl2000. Jak to widzicie jakieś opinie ? 

 

IMG_20200727_204410.jpg

IMG_20200727_204523.jpg

Edytowane przez Paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym no właśnie nie wiem chce żeby duże ładne urosly myślę jeszcze 10 dni jak radzicie? @Farmerka ciągle coś obcinam co zasłania ale więcej się boję bo są niskie ciągle robię LST zrobiłem też topping. Na Dolnym zdjęciu po lewej to nie jest top tylko ta roślina bliźniak uratowałem ja ?. Mam jakieś muszki jak owocówki w namiocie jak się pozbyć tego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzień 44 tak wyglądają nie mam pojęcia ile jeszcze je trzymać namiot mam wysoki 180 jak to rozkminic pomóżcie? 

IMG_20200802_193720.jpg

IMG_20200802_193743.jpg

IMG_20200802_193908.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul to od Ciebie zależy kiedy je przełączysz jak takiej wielkości cię satysfakcjonują to przełączasz na flo, na flo też coś powinny podrosnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Paul przede wszystkim załóż foto relacje albo zmień dział bo to nie ma nic wspólnego z wyborem zestawu. Rośliny są jeszcze niskie wiec ja bym je jeszcze potrzymał a jak masz wielkie ciśnienie to przełącz już na 12/12 i zaczną kwitnąć ale pl o będzie nie wielki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 nie mam cisnienia , chce zeby duze urosły to mniej wiecej do jakiej wielkosci? A wybor zestawu zzobacz początek topiku. Dzięki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...