Skocz do zawartości
Paul

Pomoc na starcie wybór zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

@Farmerka Nie wiem po co on go kupil, moze lubi zbierac przestazale panele led ?  Mam w domu ten sam panel  w wersji 600W, tylko ze ja go kupilem okolo 10 lat temu, a od okolo 5 lat ten panel tylko stoi i sie kurzy  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem go za kilka funtów i nie bede miał zalu jak za dwa miesiace pojdzie do smieci. Robie to pierwszy raz i nie mam o tym pojecia i nie chce pakowac pieniedzy w cos czego za chwile bede załował. Jest to dla mnie na ta chwile tylko i wyłącznie nauka, pierwsze razy zawsze to sa błędy i tylko mozna sie nauczyc słuchając ludzi doswiadczonych i próbując samemu. Za jakis czas bede wiedział czego dokładnie chce i wtedy zdecyduje co mi jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka jaką kupujesz ziemie i nawozy z bardziej ogarnietego sklepu mam pod nosem wilko tylko ale w sumie g... tam jest podpowiesz mi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul ja kupuje wszystko przez neta, zazwyczaj ebay. Ziemie używam Biobizz all mix albo light mix koszt 50l to ok £17 , odżywki też z BioBizza, ale nie pamiętam ile kosztowały, jest taki trzypack od nich. Ale już w następnym grow zmieniam odżywki bo mi się te znudziły. ?

@Pellas załóż temat w dziale do tego, napewno ktoś pomoże dobrać odpowiednie lampy, ja nie chce strzelać co tam można dac, nie znam się aż tak, a na grupie jest kilka osób, które znają się na tym konkretnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj wrzuciłem małe pod lampę. Namiot kupiłem jednak 120x60 bo zdecydowałem że będę sadził więcej krzaczków. Roślinki mają ok 2cm trzymam je 35cm od lampy świecenie 18h chce dawać to jest 3dzien jak wyszły z ziemii. Czy powinienem coś zmienić jak to wygląda waszym zdaniem na co zwracać uwagę? Dziękuję za odpowiedzi i pozdro. 

IMG_20200623_172900.jpg

IMG_20200623_172840.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul  Ok, juz widze w ktora strone to zmierza, ma byc tanio ale zajebiscie ?  Nie tyle co bym wymienil co dolozyl oswietlenia, bo tym panelem ktory posiadasz mozesz sobie  efektywnie oswietlic  boxa o wymiarach max. 40x40cm.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN słuchaj tak jak pisałem robie to pierwszy raz i nie mam pojecia czytam patrze i ucze sie ,na drugi raz bede wiedział jak to ma wygladac ,kupie dzisiaj lampe za 500 a ktos mi powie ze to smiec , mam dwa miesiace zeby wszystko skompletowac a teraz chce tylko nabrac jakiegos ogarniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...