Skocz do zawartości
Paul

Pomoc na starcie wybór zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

@Paul pojemniki z wodą, mokre ręczniki powiesić w boxie, możesz spryskać boxa wodą po sciankach, ja w boxie 60x60 tak właśnie robiłam i działało. W większym boxie wyciagnelam wentylator wpuszczajacy powietrze i jakoś działało, ale nie dam za to ręki, że dzięki temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym weź, weź swoje porady w kieszeń  i coś na uspokojenie bo coś Cię nerwy szarpią... Albo pomachaj siurakiem  tak jak lubisz ?

Pomysł na zwiększenie wilgotności w pomieszczeniu żeby podnieść wilgotność w namiocie... Turbo fajny pomysł... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie prosze bez spin życie to radość szkoda czasu na takie rzeczy ? jeden sie zna więcej drugi mniej ,ja sie nie znam wcale dlatego pytam o wszystko, a z każdej wypowiedzi mozna coś wyjąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym pewnie sie da ale mieskam w uk tu w chatach jest problem z grzybem i ja nie planuje jednej hodowli tylko na stałe wiec nie pozwolę sobie na grzyb w mieszkaniu kosztem tego ze mam box u mnie to sie nie sprawdzi ,ale dziękuje za pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Namiot stoi w mojej sypialni o pow 24m2 (24.5 dokładnie) powiedz mi jak zwiększyć wilgotność pomieszczenia tak żeby było 70%, mógł w niej spać i garderoba nie pokryła się pleśnią? 

@Paul jeśli nawilżacz nie daje rady to może większy trzeba lub ustaw wyciąg na czasówce np 15 min co 1h i zrób jak pisała Pani @Farmerka. Na pewno się poprawi bez konieczności wstawiania do pokoju wanny z wodą i mokrymi ręcznikami na ścianach i podłodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam patent Farmerki doraznie działa dobijam na 70% ale musze czesto psikac wodą. Myslałem ze taki nawilzacz coś da ale to zwykły zabawkowy shit. narazie sobie będę tak radził mam czas bo jeszcze nie zacząłem pracy, ale tez przez to lipa z funduszem. Myslę coraz poważniej że jednak kolejny grow pójdę w hydrofonikę wydaje mi sie to łatwiejsze do ogarniecia.ale póki co jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN siemka ogarnąłem coś dla korzeni, ale nie przyciąłem w sklepie ze to nie jest do roztworu tylko zasypka. Wymieszałem to z małą ilością wody taka dawkę jak podali i pipetą podałem pod korzenie, czy dobrze zrobiłem jak myślisz? Później jak będę przesadzał do dużych to sypnę jak producent napisał, ale na szybko tak to rozkminilem 

IMG_20200629_183719.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dostałem dzisiaj miernik ph i wychodzi że mam lekko za twardą wodę i ziemię ok 7 czy mogę dodawać do wody do podlewania trochę kwasku cytrynowego ? tak znalazłem w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...