Skocz do zawartości
Paul

Pomoc na starcie wybór zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

@Paul sf 2000 bylby o niebo lepszy od panelu ktory teraz posiadasz, quantum board poczytaj sobie o tym.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul Na wegu od biedy mozesz jechac na tym panelu ktory aktualnie posiadach, na flo potrzebujesz duzo wiecej mocy.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul sf1000, ale jeszcze trochę będziesz musiał poczekać, aż zakończę sezon ? Ale jak już chcesz to nie są aż tak drogie w razie czego, za £140 idzie kupić. 

@Paul ostatnio znajomy też sprzedawał za £120 z wysyłką, chyba że do Leeds dojedziesz to za £100 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka polecasz naprawde ten panel? czy bedzie rozsadnie jesli kupie jeden taki zeby dokonczyc tego growa a na drugiego dokupie drugi sf1000? jak wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul ja wolę 2 mniejsze niż jeden duży bo raz, że mogę je rozstawić jak chce by doświetlić wszystko, a dwa że mogę osobno regulować wysokość

Problem będzie jeśli tym jednym. Będziesz chciał odrazu dużego boxa oświetlić. Sf100 jest na 60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik no to gitara pod tym kątem myślałem ze jest lepsza mozliwosc ustawienia przy dwóch. Nie mogę znalezc rozpiski o wilgotnosci jaka jest ideal. Mam ok50% czy wyzsza będzie lepiej i wstawić nawilzacz,jaki wpływ ma wilgotność powietrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul tak, o tych odzywkach mówiłam, są większe butelki ale te są okej na początek, być może na drugi raz będziesz chciał zmienić to nie ma co kupowac więcej. 

Panel jest dobry, tak jak @Bimbrownik pisze. i w sumie to że lepiej mieć 2x 1000 jak jeden sf2000 to jest w tym coś Ale np.

 do boxa 120×120×200 jeśli miałabym wsadzac farmera to wzielabym sf4000 A nie 4x1000 ? 

Na wega powinieneś mieć 70-80% wilgotnosci, na kwitnieniu nie więcej jak 40%

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Farmerka napisał:

 

 do boxa 120×120×200 jeśli miałabym wsadzac farmera to wzielabym sf4000 A nie 4x1000 ? 

 

4x1000 dalo by Ci duzo lepsze rozproszenie swiatla, a to przelozylo by sie na plony.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul na razie nie wiesz czy będziesz musiał obniżać, przejdź przez wega, a później zobaczymy. Nawozi się nawet od 2tyg, ale jeśli wyglądają ładnie to nie  potrzeba nawozic. Jak masz dobra ziemię to nawet 4tyg bez nawozów będzie dobrze szła.

@Paul aha? mam damski nick, damski avek, c'mon ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Farmerka napisał:

@CheMsKuN masz rację, ale nie podobaloby mi się jak to wygląda ? głupie babskie widzi mi się ??‍♀️?

@Farmerka  Ty mnie czasem doslownie na lopatki rozwalasz ? Kobieca logika ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...