Skocz do zawartości
Paul

Pomoc na starcie wybór zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Farmerka napisał:

mam damski nick, damski avek, c'mon ??

W internetach to dzisiaj nic nie znaczy moja droga ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj 8 dzień jak wyszły z ziemii, mam pytanie czy one nie rosną za wolno bo tak jakoś mi się wydaje. Jedna roślina critical wypuszcza jakby drugi krzak czy to normalne? Dziękuję za odp. 

IMG_20200627_171244.jpg

IMG_20200627_171227.jpg

IMG_20200627_171220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwijaja sie prawidlowo, nie badzc niecierpliwy. Dajesz jakies papu dla korzeni ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje myślisz że powinienem? Mam taką kupiłem w sklepie z nasionami jedną i tri pack z bio bizz coś już zacząć dawać, czy może coś innego polecasz? Dzięki ?

IMG_20200627_175444.jpg

IMG_20200627_175451.jpg

IMG_20200627_175850.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul Na te nawozy jeszcze za wzesnie. Dla wspomagania korzeni polecam plagron roots np.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wilgotnosc mi spadła chyba dlatego ze na zewnątrz poszła w dół wstawiłem nawilzacz ale jakoś nie widze zbytnio zmiany, moze nawilzacz dać na zewnatrz pod wentyl zaciągający? czy poziom 42% jest szkodliwy? co robić proszę poradzcie. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paul to drugi nawilżacz, pokombinuj z ustawieniem tego nawilżacza, 42% na wegu trochę mało krzaki mogą lekko gorzej rosnąć, albo wyciąg zmniejszyć ale chyba nie masz regulacji..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym nie mam regulacji ale wczoraj mi doszły gniazdka na wifi i moze one mają mozliwość regulacjo bo w zarówkach w domu mam ale to dzisiaj sie dopiero tyum pobawie z drugiej strony znowu jak bede kombinował z nawiewem to mi pojdzie temperatura do góry i taka jest lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...