Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@EneDue  To nie ma znaczenia czy dziewczyna sie weguje czy juz kwitnie, azot musisz podawac caly czas. Na flo w mniejszych ilosciach, ale jednak trzeba go podawac. Ziemie "gotowce" te od np. Plagron, Canna czy Bio Bizz sa mega wygodne, bo nie musisz nawozic w pierwszych powiedzmy 4-6 tyg. (w zaleznosci jak plant idzie), ale po tym okresie czasu, jesli nie  zaczniesz podawac azot, to wyskacza Ci niedobory. Azot odstawil bym calkowicie dopiero w koncowej fazie flo. Jest on wtedy praktycznie nie potrzebny, i dodatkowo wydluza faze kwitnienia.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chlopaki@CheMsKuN @Legalize@LLBanditos . W "burzy kwiatow" jest azot w ilości niedużej a zoemia którą mam zapewnia dalej podstawy bo liście są ładne ciemnozielone. @Seba691 zdjecia wrzucam co poniedziałek czyli co tydzień bo nie chcę niepotrzebnie zawracać głowy. A włoski się pojawiają tylko zastanawia mnie czy już mogę zacząć lać na kwitnienie nawozu. 

Nie jestem z tych co faszerują krzaki nawozami aż zaczną świecić w ciemności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  To dobrze ze nie spieszy Ci sie  z nawozami, poczekaj tydz, i lej im ta burze kwiatow.

@EneDue


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Siemano. Minął kolejny tydzień. Roślina ma 5 tygodni zaczęła wiązać kwiatostany. Dalej panel mi nie przyszedł, wkurzam się gosc powiedział że na środę będzie...  Na razie te kwiatki to tylko pojedyncze dzyndzelki ale jestem dobrej wiary

15891801817954110701025610950821.jpg

15891802460651195346923961230919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue Dziewczyny nie sa powyciagane, czyli ze panel wega ogarnia. Na flo.  potrzebujesz jednak wiecej mocy  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EneDue napisał:

@CheMsKuN no fajnie że ta lampka dała radę ale gdyby to nie był automat to bym cienko miał.

Uwierz mi sezony sa mega proste w uprawie, i dodatkowo uprawiasz je bezstresowo, nie goni Cie czas  bo to Ty decydujesz kiedy konczy sie weg a zaczyna flo. Dodatkowo daja wiekszy plon, masz czas na trening no i palenie jest generalnie mocniejsze (wiadomo zalezy od odmiany).


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue Swiatlem sie nie przejmuj, przyjdzie to bedzie. Narazie Twoj panel ogarnia sytuacje, a do zaawansowanego flo, gdzie trzeba sensownie swiecic jeszcze daleko.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się tu wtrącę z pytaniem o mój grow, ale czytam Wasze wypowiedzi o lampach i zacząłem się zastanawiać... Jestem z moimi pannami na podobnym etapie i stale świece im żarówkami LED 2700k 2450lm (2 sztuki) box 32x32. Na flo muszę teraz zmienić żarówki, czy te dadzą radę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paczka12 od biedy wystarczy. Na tą powierzchnię potrzeba ok 3000 lumenów więc masz takie minimum, o ile Ci krzak duży nie urośnie. Na pewno się nie obrazi jak dasz więcej. W pcboxach ludzie po 2 twistery mają i rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl Mam prawie 5000 lm więc mam nadzieję, że styknie. Barwa światła na flo cieplejsza czy zimniejsza? Może jakąś zimniejszą, a słabszą żarówkę gdzieś w domu mam to mogę kosztem lumenów zmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...