Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Wentyl potrzebuje to tylko na jednego automata. Tak na poza sezonowe uprawy. W sezonie będzie outdoor leciał@CheMsKuN żonę mam mega wyrozumiałą tylko że mój dawny świat zła i dragów to nie jej świat. Muszę delikatnie rozgrywać rozmowy i rozkładać w czasie.

@Bimbrownik żona powiedziała tak "dla ciebie wszystko ale szafy nie oddam" ? a po chwili dodała "jak się uspokoi z wirusem i robotę odzyskasz to kupisz sobie lepsza lampę bo ta to chyba padaka skoro taka cena a inne po 500 PLN chodzą"

Kocham ją za cierpliwość do takiego chujka jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  Moja zona to tez prawdziwy skarb. Tez mam niezaciekawa przeszlosc, i musialem sie niezle napracowac zeby uzyskac pozwolenie na uprawe zielska w domu ? Moja zona nie pije alkocholu i nigdy nie prubowala  narkotykow, nawet tych miekkich. Ja jestem jej zupelnym przeciwienstwem (a raczej bylem). Ale jak to sie mowi, lobuz kocha najbardziej ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  czyli mamy taką samą sytuację. Małymi kroczkami wszystko sobie dokompletuje. Żeby to nie było dla niej jak wrzucenie do śniegu po ciepłej kąpieli. ? a ten koc termiczny albo folia alu może być do noża?

@Morenn  jasne że fajna ? inaczej bym ślubu nie brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu folia sie nie nadaje, kocy termicznych nigdy nie uzywalem , ale duzo ludzi ich uzywa i je sobie chwala.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko nie spierdol niczego juz na starcie, lepiej dwa razy zapytac jak dwa razy zaplacic  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos to tak jak ja. Lata temu uprawiałem tylko out. Pamiętam jak za łebka nawet wkręciłem rodzicom że to bananowiec. Udawałem że z banana wyciągam nasionka te czarne małe. Starzy na lato mi pozwolili pod folię dać z pomidorami. ? potem jak cały wielki krzak zniknął z dnia na dzień to ojciec zrozumiał. A potem parę razy outdoor. Potem kupę lat nic.@CheMsKuN obawiam się że będę pytał aż do znudzenia. Taką mam naturę wolę zrobić coś dobrze i wypytywać mądrzejszych w temacie niż udawać znawcę i zjebac zadanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue rozjebaleś mnie tym bananem ? Kiedyś była mniejsza wiedza, dziś jest inaczej. Jak mnie córka zapytała co to za roślina to powiedziałem, żeby nie ściemniała bo przecież wie. Uśmialiśmy się i tyle. Przecież nie ukryję tego w domu, nie da się. Powiedziałem tylko, żeby broń Boże nikomu się nie chwaliła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl pamietam jaki wielki potwór wyrósł pod folią na kupach kurzych z podwórka. Zalety wioski... Ech piękne wspomnienia i kupa śmiechu przy świątecznym obiedzie jak ojciec się już napije i mówi "a ja avi durny całe lato banana podlewalem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...