Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A oto parę krzaczków które wyrzuciłem już ponad miesiąc temu na dwór. Byłem pewien że padną bo się pokładały prawie nie podlewalem. A tu proszę mimo przymrozków i zbyt wczesnego kiełkowania przetrwały

IMG_20200428_110026.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Wentyl napisał:

@CheMsKuN sam sobie taki kalendarzyk złożyłeś czy z jakiegoś gotowego korzystasz? Wiem, że ludzie używają ale zastanawiam się, czy mnie z moimi ograniczonymi środkami by się to przydało. Nie mam kompletu 10 nawozów, nie mam co pomylić ? a ważniejsze rzeczy i tak zapisuję

Kupilem sobie taki kalendarz/organizator. Takie cos bardzo ulatwia zycie jak ktos  uzywa kilku roznych nawozow i dodatkowo musi podawac rozne mieszanki dla roznych roslin.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, EneDue napisał:

Czy 80% wilgotności to nie za dużo?

na kwitnieniu za dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester póki co właśnie nie nawoże wcale. Wkurza mnie bo cały czas czekam na panel LED a póki co stoi pod lampą z 4 diodami. Myślę że LED będzie do końca tygodnia więc liczę że zacznie kwitnąć dopiero kiedy przyjdzie panel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  My w innym temacie zaczelismy gadke odnosnie lst, ale ja widze ze Ty i tak juz nie masz gdzie uciekac  z tym szczytem, bo on juz na donicy sie opiera. Gdyby to byl sezon to mozna by bylo zlapac krzak za szczyt (najlepiej drutem ogrodniczym) i wygiac go maxymalnie ku dolowi (poza doniczke), jest na to sposob. Ale Ty masz  niestety automata, koncz te lst  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...