Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 17 dzień a trzeci po lst. Mam wrażenie że po lst strasznie zwolniła a może to przez moje siedzenie na bezrobociu i obserwowanie

IMG_20200423_094748.jpg

IMG_20200423_094654.jpg

Chociaż jak teraz zerknąłem na fotkę z poniedziałku to chyba nieźle idzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester chodzi o końcówkę? Zwykle robiłem outdoorowe sezonowki i tylko toping. Mogę złapać drugim drutem szczyt i odsłonić rozwijające się boczne gałązki które póki co wyglądają jak listki ale wtedy drut będzie trzymał za szczytowe liscie. To nie problem jak je trochę powygina?

No i jak oceniasz wzrost automatu w trzy dni po lst @Tester ?

Tak może być?

1587631652795711847830941675454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue Za duzo czasu spedzasz  na obserwacji planta. Zagladaj do boxa raz na 2-3 dni, wtedy widzisz czarno na bialym jak plant idzie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  Wydaje Ci sie ze malo pije bo siedzi w duzej doniczce, w 0.5L doniczce musial bys ja codziennie podlewac. Rozwija sie normalnie, nie masz czym sie przejmowac.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy ledach podlewalem co około 4-5dni 5l na 4 automaty. Piszę około bo podlewałem jak była potrzeba, a nie regularnie wedle zachcianki. Donice 9l ale było ok 8l ziemi. A 5l bo taką mam małą konewkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te grow mi zajebiscie poszlo, caly czas podlewalem wedlug rozpiski w kalendazyku. Panny szly rowno, zadna panna nie odstawala w sensie ze pila za szybko, albo ciagle miala mokro.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN sam sobie taki kalendarzyk złożyłeś czy z jakiegoś gotowego korzystasz? Wiem, że ludzie używają ale zastanawiam się, czy mnie z moimi ograniczonymi środkami by się to przydało. Nie mam kompletu 10 nawozów, nie mam co pomylić ? a ważniejsze rzeczy i tak zapisuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...