Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@EneDue ja na pewno nie jestem odpowiednią osobą, żeby na takie pytanie odpowiedzieć, za nowy w temacie jestem. Ja nie zwracałem uwagi na takie rzeczy, przesadzałem nawet w trybie awaryjnym w zupełnie inne medium i było ok. Jak człowiek sobie zda sprawę, że ta roślina to chwast a nie Niebiański Płonący Krzew to wiele rzeczy okazuje się prostsze ? Ta, o którą dbałem, dmuchałem i chuchałem dała dużo mniejszy plon niż ta, którą od początku olewałem, bo była "zapasowa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dzień. Dzisiaj trzeci dzień pod lampą. Wsadziłem w docelową doniczkę i zrobiłem lst. Mam nadzieję że nie za nisko ją położyłem. 

IMG_20200420_090314.jpg

IMG_20200420_090304.jpg

Dodam że już lekko pachnie co mnie cieszy bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ale lst bedziesz musial za kilka dni poprawic. Ladnie  panne polozyles, ale za nisko ja zlapales, bedzie wstawala.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zięciu mi teraz powiedział że mogliśmy się zrzucić na lepszą lampę.... Łezki w oczach nie do opisania.  Jak dobrze pójdzie i to nie tylko takie gadanie po promach to  kupuję panel LED. Ból że łącznie kupilibyśmy lepszy ale i radość bo teraz kupimy lepszy niż ta lampa disko którą kupiłem. Trzymajcie kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, EneDue napisał:

Ogólnie zięciu mi teraz powiedział że mogliśmy się zrzucić na lepszą lampę.... Łezki w oczach nie do opisania.  Jak dobrze pójdzie i to nie tylko takie gadanie po promach to  kupuję panel LED. Ból że łącznie kupilibyśmy lepszy ale i radość bo teraz kupimy lepszy niż ta lampa disko którą kupiłem. Trzymajcie kciuki

Zazdro zięcia. Mój był totalnym skur... którego trzeba było z domu wywalać. Jeszcze się stawiał. 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19/04/2020 o 11:38, Wentyl napisał:

@EneDue ja na pewno nie jestem odpowiednią osobą, żeby na takie pytanie odpowiedzieć, za nowy w temacie jestem. Ja nie zwracałem uwagi na takie rzeczy, przesadzałem nawet w trybie awaryjnym w zupełnie inne medium i było ok. Jak człowiek sobie zda sprawę, że ta roślina to chwast a nie Niebiański Płonący Krzew to wiele rzeczy okazuje się prostsze ? Ta, o którą dbałem, dmuchałem i chuchałem dała dużo mniejszy plon niż ta, którą od początku olewałem, bo była "zapasowa"

To jest w 100% prawda to co mówisz miałem identycznie to samo 

5 godzin temu, EneDue napisał:

@Aron co za zjeb.

@CheMsKuN mam jakieś 150 do wydania. Szału nie ma

Kolego w tej kasie zaproponuje ci panel led diy. On już jest złożony. Ja mam wersję 25W zobacz na fotorelce blueberry sobie 

https://ledam.pl/

Wybierz sobie który chcesz 

Jak w boxie masz 1 roślinę to ci powinien ten panel starczyć 25 watowy czyli taki co mam ja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem lst. Nie za mocno wygięta?

1587465579590714409150606790091.jpg

15874656134252961905090823991986.jpg

Mam wrażenie jakbym ją trochę zgwałcił ale może to normalne przy pierwszym lst. Wcześniej sądziłem duże krzaki na outdoorze i malutki automat w domu wydaje mi się słaby i powolny

Edytowane przez EneDue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue wygięta normalnie tylko odrosty zbytnio jeszcze małe , ona i tak chyba się podniesie bo jest luz między roślinką a tym drutem więc bym go docisnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...