Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ślimaki raczej nie @Tester  widziałem takie malutkie niby muszki. Ze trzy siedziały na listkach. 

Kolejna sprawa że zatrzymała się produkcją kwiatostanow. To może być stres związany z wyrzuceniem na out. Ale czy ruszy? I czy dzięki temu zyska tydzień kwitnienia? Kwitnie już dwa tygodnie a nie widać albo mi się wydaje. Zwykle sądziłem na out 3 tygodniowe sadzonki fotoperiod i teraz się martwię. Pierwszy raz wyrzucam na pit w fazie kwitnienia i pierwszy raz mam automaty

Ps. Slimakol sypalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue nie wiem, tak czytałem że AF przy stresie lubią się hermić i są bardziej i mniej podatne odmiany. Ostatnio miałem goryle w wiadrach ale pod żarówkami w domu były koło miesiąca. Wyciągnęły się i 3-4 jajca urwałem. Z 6 krzaczków wyszło ok 80g i ok 100nasion. Topy były słabo zbite ale kopały. Te same Gorilla miałem teraz w boksie i zupełnie inna bajka. Gorilla Glue podobno podatna na to i słabo znosi stres. Z nasion nie wiem co urośnie, albo baba albo herma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinka jednak ruszyła. Plony będą małe przez stres ale coś tam będzie. Kilka dni mnie nie było na spocie z powodu pracy i dziś wjechał ślimakol bo jebaniutkich ślimaków od groma w koło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...