Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie lampy led. Znalazlem do kupienia za rozsadne pieniadze mars hydro 1000w widoczna na fotach. Jej wymiary to okolo 60x60. Moje pytanie brzmi pod jaki grow box ta lampa bedzie odpowiednia. Chodzi mi o max wymiary boxa gdzie bedzie ona miala sens

Screenshot_20230829_110522.jpg

Screenshot_20230829_110555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic "powinna pokryc" to za malo🙂 musze miec pewne info😁

Edytowane przez moonkagliwicee
Blad w pisowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@moonkagliwicee Panel jest w porządku, na kwitnieniu pokryje namiot 90x90 cm, ale znajdziesz taniej, więc to nie jest okazja. Ten panel da się kupić nowy na gwarancji za 242 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy znalazlem taki za 200€ + przesylka. Mysle nad grow boxem na zime bo jednak temat ocieplania i oswietlania szklarni zima odpuszczam. Miejsce na boxa mam mozna powiedziec nieograniczone. Ograniczaja mnie jedynie finanse i szukam jakiegos polsrodka miedzy stosunkowo tanim dobrym ledem ale zeby mozna bylo niz oswietlic w miare sensownego boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@moonkagliwicee Jak znalazłeś za 200 euro to jest to okazyjna cena, a panel sie sprawdzi na powierzchni 90x90, jak chodzi o kwitnienie, na wegu by pokrył oczywiście większą powierzchnie, ale liczy się kwitnienie, gdy masz tylko jeden panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mam pytanie. Chce zaczac zbierac graty na jesienno zimowy indoor. Szukam po roznych aukcjach aby zminimalizowac koszta😅 znalazlem boxa 60x60x160 i czy led mars hydro ts 1000 to uciagnie? Chcial bym wykorzystac cala powierzchnie boxa wstawiajac tam powiedzmy 3-4 roslinki (zapewne automaty bo nie mam az tyle cierpliwosci na sezony)

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...