Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Panowie to proszę podpowiedzcie skad mogę zamówić i jaka moc mniej więcej koszta za lampę ?wiem że muszę jeszcze wiatraki filtry ale na spokojnie najpierw pestki i lampę Boksa będę robić sam 50×115 wysokość 165 175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 znasz już wartość lm. Więc musisz cos poszukac, tanio nie będzie na taki mertaz. Zastanów się czy nie lepiej zrobić mniejszego boxa, np. 60x60 i do takiego wystarczy Ci marshydro ts600 100W (chciaz ta lampa niby jest do 45x45)mam taki namiot i tak lampę, po pierwszej uprawie wynik 120g gotowego materiału.  Kosztuje ok 400-500zl.

@vego1989 ewentualnie ledam jeszcze możesz zakupić, bodajrze 2lade po 60w i tez robi robote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@obimichgg dzieki kurcze to parę złoty kosztuje ale jednak wolałbym jedno częściowa lampę za przyzwoite pieniądze szukam szukam i jakieś chińskie śmieci wyskakują nie mogę znaleźć 🤔😏🔨🔨🔨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 Niestety z tych marek co znam to tak średnio coś pod tą konkretną ilość lumenów ale https://www.growweed.pl/pl/p/Mars-Hydro-TS-1000-150W-lampa-LED-Grow-TS1000/3118 ten mars hydro wydaje się być najbliżej (jest mały zapas ale jest potencjometr więc można regulować ) a poza tym sprawdzona marka i przy ledzie na ten metraż taniej chyba będzie ciężko 

Edytowane przez obimichgg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pablo 1988 To chyba jedyną w miarę sensowną opcją jest Ledam, jaki to ledwo udźwignie, ale udźwignie, chodzi o panel 4x Citizen CLU048 140W, ale koszt to 594 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pablo 1988 Nie, na stronie Ledam, tutaj linków nie wolno dawać, bo taki jest regulamin forum, więc nie będę wrzucał linków, to służy bezpieczeństwu użytkowników. Znajdź sobie oryginalną stronę Ledam. pl,  tam znajdziesz ten panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...