Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@moonkagliwicee strata czasu i kasy na ta lampe jest za mala nawet na jednego krzaka a co dopiero mowa o 2 czy 4 🙂  lampa ma 35 cm ? to jak chcesz oswietlic  nia caly box 60 ? to sie nie lapie i jak chcesz wbij na moja poprzednia fotorelacje zobaczysz jak slabo wyszlo 🙂 

@WymiataczMega a ja jestem zdania, ze ta lampa nadaje sie jedynie do slimakow , mam taka sama , i jak bys mial dwie na takiego boxa to tak ,ale z jedna to jak z motyka na slonce 🙂 STRATA CZASU 

@vego1989 pamietaj ze ja z 4 roslin  tyle nie mialem przy tej lampie 😄 hehehehehehe wiec halo halo , ta lampa nadaje sie do pary z druga taka sama , mniej niz 200 W nie masz ,co wrzucac w tego boxa , ja zmienilem na 300 W i jest OGROMNA roznica !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 wiec powinno wyjsc 240 G  😄 , kazdy bawi sie w ogrodku jak chce, to moja skromna opinia ze ta lampa nadaje sie do zolwia 😄 aalbo dla kilku malych slimakow 😄 obczaj jak teraz wygladaja u mnie roslinki a jak wygladaly na poprzedniej lampie jest OGROMNA roznica 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tak wlasnie zrobilem. Znalazlem rowniez w dobrych pieniadzach spiderfarmer sf1000. Jesli gosc zgodzi sie wyslac to ja biore. Najwyzej bede z czasem dokupywal jakies mniejsze doswietlenie😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec lampa kupiona. Padlo na ViparSpectra p1000. Byla na tyle tania, ze dokupie do niej 2 szt podluznych ledow 25W na kwitnienie i powinno byc ok😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ty jestes inny niz dzieci z podworka masz leb jak Albert E. hehe 😄 wiec sie nie zaliczasz 😄 ale tak na powaznie za duzo osob twierdzi ze ta lampa jest za mala , a huj mnie trafil gdy ogladalem milionowy odcinek o ziolku i tam koles na przywitanie dal do boksa dwie takie lampy i zrobil odwrocona V daszek z tych 2 lamp  zeby swiatlo bylo po obu stronach , ja jestem  swierzak ale duzo osob mowilo ,ze ta lampa jest za mala ? i mieli racje jak nic ! ok na 1 roslinke moze byc ale na wiecej to juz bedzie lipa , po drugie widac na mojej nowej i starej fotorelce jaka jest teraz roznica miedzy lampa 100 a 300 W , to tylko moja osobista skromna opinia 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy tu akurat racja że panel jest dość małych wymiarów co utrudnia dobre oświetlenie całego namiotu (krawędzie dostaną o wiele mniej światła niż centrum), ale w tej cenie trudno znaleźć podobny panel ze 150W i takimi osiągami. Od 200 w górę zaczyna się inna zabawa bo te panele są coraz większe nieproporcjonalnie do mocy. Myślę że na takie 60×60 sezony z 2, to najlepiej by było 200W, ale na 150W też wyrośnie, tylko pewnie z 20% mniej plonu będzie

A co do tych daszków w kształcie V też widziałem, tylko bez miernika można się mocno przejechać takim przekrzywianiem paneli, żeby nie okazało się że w centrum byłoby w cholerę mało światła

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...