Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, Zestaw Plagrona mineralny - it's not organic but don't panic

Rekomendowane odpowiedzi

Ten FIM to coś mi chyba nie wyszedł bo wypuszcza dalej w górę szczyt. A ten po toppingu taki sam wysoki. Ale będzie gęsto a dopiero w sobotę chce przełączać je.

IMG20240314180757.thumb.jpg.732403b6f61ce728f5cd86c0246638aa.jpg

IMG20240314180806.thumb.jpg.f80a58a20f372a4f18a7c2cc07525f49.jpg

IMG20240314182239.thumb.jpg.fe5e0b8ab5f4475ef3edaf372f996b83.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 to jest ten po FIM, on na środku stoi. Trochę chujowo te fotki zrobilem 🙂 On jeszcze jest na podwyższeniu żeby doły się nie zgubiły będzie tymi dużymi doniczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tutaj chyba trzeba trzymać się tego schematu, że raz nawóz, raz woda. Bo jak leje raz za razem to troszkę chyba liście przypalam 🙂

I tu jakoś wszystko wychodzi, że po 1ml/litr się podaje. A te główne nawozy po 2.5ml.

Na razie jeszcze mnie nie zniechęciły, a wręcz przeciwnie. A no i tutaj nic nie przypomina gnojówki tak jak BioGrow 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Tylko na początku ja co podlanie daje🫣

Daj więcej słońca to będą głodniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na ostatni tydzień Wega czy kwitnienia.ja zostawiam trochę na koniec kwitnienia i ostatnie tygodnie dostają strzała 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo ja dzisiaj/jutro przełączam tylko je jeszcze przywiąże troszkę i lampę na 400W

Niedługo mi się mieszający oscylacyjny z SecretJardin spierdoli bo już od dawna zadyszkę ma, wczoraj już nie miał siły się oscylować i musiałem mu pomóc żeby zatrybił 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB moj secretjardin od zeszłej uprawy skrzypi. Chyba ten co miałam wcześniej był jednak lepszy. I wiem czemu się tak szybko popsuł - drucik trzeba mu dolutować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green mój wydaje dziwne dźwięki z tego chujstewka co tam do góry wystaje i się obraca... jakby coś tam przeskakiwało na jakiejś zębatce 🙂

Dolutować drucik to nie zepsucie jest tylko drobna usterka no i sam sie raczej nie urwał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no przecież ja go nie urwałam...🤷🏻‍♀️😅  Lutownice już nawet kupiłam. 😉 Może ktoś mi go naprawi a jak nie to sama się dziś pobawię, dam znać czy działa po naprawie. 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green pastą nie lutowałem bo ja jadę oldsculowo cyną i kalafonią 🙂

Ale pewnie smarujesz, przykładasz, grzejesz i ma chycić. Te pasty to widziałem jak takie malutkie pierdułka na płytkach drukowanych lutują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB przylutowane i działa. 🙂 Ujowo musieli przylutować na produkcji (co było widać) i się odkleiło od tej blaszki. 

Teraz mam w namiocie obydwa i musze Ci powiedzieć że highpro wygrywa... Jest cichszy i ogarnia wszystkie rośliny, tą pod sobą również. Jest większy ale nie zajmuje więcej miejsca. Tylko kabel jeszcze krótszy niż w secretjardin, no serio przesadzili z tą długością... cały 1m... 🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jesli umiesz lutowac to mozesz wymienic przewod zasilajacy na dluzszy. Czasami nawet nie trzeba lutowac bo sa przykrecane do kostki w wentylatorze🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ja wczoraj mialem misje lutowania zepsuta lutownica😂 chyba sie cos przejarala bo 6 przewodow i kilka zlaczek lutowalem z godzine czasu🙈 na szczescie efekt jest bardziej niz zadowalajacy. Jesli wiatraczki komputerowe nie beda podatne na awarie to zapewne zrezygnuje z normalnego mieszaka na rzecz tych wiatraczkow. Sa praktycznie nieslyszalne, nie zajmuja miejsca, nie ciagnal praktycznie nic pradu i robia dobry przeciag w boxie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka też właśnie myślałam o tym czy go jakoś nie wymienić ale szybciej poszło z przedłużaczem... no i chyba aż tak bardzo sobie nie ufam... 😅 a pożaru nie planuje. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...