Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, Zestaw Plagrona mineralny - it's not organic but don't panic

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 z 0.25 kg mocnej trawy, poprostu z smaku wybredny jestem te 3 miesiące mnie trochę martwia :)) Moze makumbe poprostu zrobię, ale powiem ci że ciekawy jestem tego twojego dragona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dragona mozna pic juz po tygodniu. Po prostu te 2-3miesiace to taki czas lezakowania jak z dobrym winem czy whiskey nabiera wieksaej mocy i charakteru.

Jak nigdy nie piles, a masz wolne palenie to warto spróbować.

@WBB na 99% pestki beda na kazdym krzaku, jak nie na wierzchu to w środku topow. Normalnie ciągnij ta uprawe do końca, co możesz to obrywaj i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak wczoraj stwierdziłem, że trzeba lecieć tak jak jest. Ale wcześniej jak miało być karmienie to karę zastosowałem i te trefne sztuki nie dostały żadnych witaminek, tylko woda+terrabloom bo tego mam sporo. A te dwie "zdrowe" dostały wszystko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 czułam centralnie smak trawy... i mówie o takiej trawie jak na łące rośnie, co krowa ją je. 🤷🏻‍♀️

Choć może faktycznie coś z oleju też to miało... 🤔 ...ale takiego niezbyt smacznego, jak np z czarnuszki. 🙄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 po 50 spirytusu to od samych %% pewnie bym miała ciekawie... 🙈😉

16 minut temu, vego1989 napisał:

taki posmak zostaję

Dokładnie tak, przed chwilą nawet testowałam, koleżanka też ma podobne odczucia. 👍🏻 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tak właśnie zrobiłam. 👍🏻 Ale najpierw odbyły się degustacja i skrupulatna analiza przy użyciu wszystkich dostępnych mi kubeczkow smakowych.

Niedobre to jest... ale czy gorsze od zwykłej wódki? Wg mnie lepsze. Czy mogę polecić? Na chwile obecną tak. 🙂

 

Ej... sama sobie zadaje pytania i sama na nie odpowiadam... 🙈 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 wypiłyśmy po pól kieliszka... myślałyśmy że po 0,25... No ale teraz po coraz głebszych i intensywniejszych rozkminach 😂 doszlysmy do wniosku ze kieliszek ma 0,25 🙈 czyli wypilyśmy "może" po 12,5ml 😂🤣

Ej... bo to nie mój temat jest... 

Przepraszam, juz nie śmiece. 😊 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba mi wyższa matematyka wjechała... 🙈 

chyba... 🙈 teraz juz tego nie przeanalizuje...🤦🏻‍♀️

2 minuty temu, vego1989 napisał:

 myślisz że 25 za dużo by było? 😃

Zależy na jaką głowę... 🤭

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...