Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, Zestaw Plagrona mineralny - it's not organic but don't panic

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green w tym sezonie akurat moda w moim namiocie na bobra to muszą latać z zarośniętymi.

U mnie też wczoraj nie było co wycinać więc delikatne cięcie pielęgnacyjne tylko było. A fotka na PW bo tu mnie Tester zbanuje na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, WBB napisał:

A fotka na PW bo tu mnie Tester zbanuje na tydzień.

Jakbyś nie wiedział ze na pw fotek sie nie da przesłać... 😎

Chyba musisz tutaj... 🤷🏻‍♀️ I za co niby miałby Cię zbanować? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WBB napisał:

później się już nie da odzobaczyć 🙂

No i mi się skasowało... więc w skrócie... ja to tam ciekawa nie jestem 😎 ale pewnie inni są... 😉

Żartuje oczywiście. Nie podpuszam. Luzik. 👊🏻

Tzn nie żartuje... 🤦‍♀️ Fuck...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Lady Green napisał:

No i mi się skasowało... więc w skrócie... ja to tam ciekawa nie jestem 😎 ale pewnie inni są... 😉

Żartuje oczywiście. Nie podpuszam. Luzik. 👊🏻

Tzn nie żartuje... 🤦‍♀️ Fuck...

Ja też się boję, że się we mnie zakochasz :)

@vego1989 wczoraj od razu po robocie o 16 spać poszedłem. I dalej niewyspany jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, WBB napisał:

Ja też się boję, że się we mnie zakochasz 🙂

I po prostu nie chcesz mi złamać serduszka? Ooooo, jaki słodziak... 🥰 a ja Cię za playera miałam... 😉

To w nagrodę napiszę Ci że te niewycięte liście wyglądają bardzo dobrze, jakby ich nie było to inni mogliby podejrzewać że coś z tymi mineralnymi Ci nie po drodze... 😉 no ale pełna profeska... 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja wiedziałem, że jak podleję to one w nocy znowu w górę polecą. W sobotę podlałem, lekko lampę podniosłem i zaglądnąłem dopiero wczoraj a ten przy samej żarówce. Już wyżej lampy nie podniosę. Złamał bym je ale wtedy jakieś drabinki bym już musiał dać i przywiązać bo to złamane będzie latać na wszystkie strony. Jeszcze paletę muszę wywalić bo już grzejnika tam nie muszę chować. 

Tfu... i mam nadzieję, że to nie ON tylko ONA będzie do końca 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green trzeba złamać bo one za dużo odstają od reszty. A te pozostałe nie wiem czy na siebie zerkają bo pojedyncze pędy próbują dorównać tym dwóm chudym i wysokim. Taka paleta trochę przeszkadza w tym, że jak woda wyleci dołem donicy do już spowrotem do niej wciągnięta nie jest tylko leci gdzieś pod tą paletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...