Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, Zestaw Plagrona mineralny - it's not organic but don't panic

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 nie wiem czy on skisnął czy jaki chuj ale zapach i smak jest tragiczny. Już 3 razy go miałem wypierdalać ale został na czarną godzinę a ta właśnie znowu nadeszła. No jakbym miał więcej to więcej by zostało dla mnie. Braciszek jeszcze trochę ma ale już mi kilka razu użyczał. W sumie detoks by się przydał po 1,5 roku jarania codziennie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, vego1989 napisał:

ladnie je glebujesz

Tym razem ewidentnie mi nie wyszło to glebowanie... chyba za szybko no i jedna się złamała bo wygląda "kolano" jak po supercroppingu.

@WymiataczMega palnik muszę kupić ale zakaszlę się za śmierć przy tym opalaniu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB detoks jest wskazany, ja już dłuższy czas i nie czuje potrzeby zapalić, ale ... jeszcze chwila czasu musi upłynąć i będzie Sart jakiegoś projektu, już mam conieco w glowie poukładane jak będzie wyglądać następny grow 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja już robiłem raz test ale kropelkowy i nie było różnicy między wodą prosto z krany, z zakręconej butelki i z odkręconej butelki.

A trzymam je w boxie żeby nie podlewać taką 5 stopni no i mi trochę akumulują ciepło na noc w boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 dzień weg.

2 małe sztuki 13 dzień weg.

Dzień mnie nie było i już się rozrosły. Powiazalem, miejscami zamieniłem.

CalMag, PowerRoots, PureEnzym i pierwszy raz TerraGrow poszło. "Fajne" te mineralne... TerraGrow też nie ma zapachu, przezroczysty jak woda. Nie idzie się gównem ujebać jak BioGrow 🙂

Jakby obciąć głowy to jest sens przed samym przełączeniem?

IMG20240301182306.thumb.jpg.ba91145c2b4ef14e5b066b36c936d56b.jpg

IMG20240301192748.thumb.jpg.76214f30bf4e1796c7fa4645e39cb555.jpg

IMG20240301192739.thumb.jpg.aa092842a5c68fd2809fd27193b84207.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB hmm...w tej sytuacji gdy chcesz ciąć to wtedy byś musiał poczekać aż urosną trochę "nowe"szczyty...mysle ze po takim zabiegi to jeszcze z tydzień wega byś musiał przedłużyć...Ale czy jest sens?w ogole jaki miałeś plan na długość wega?

Ewentualnie tym młodszym bym ucia głowy, a tamtą reszte zostawil ...

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega jest kilka opcji, musi sam zdecydować, wszystko zależy od długości wega. Ja bym ucia na małych bo tamtych szczytow byłoby mi szkoda i te małe bym zostawil beż lst...Ale to moja wyobraźnia, a @WBB musi sam zdecydować 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 @WymiataczMega planu na Wega nie było. Może takie żeby nie przekroczyć 28 dni donice tylko 10L. Dzisiaj jak patrzyłem na te małe to właśnie myślałem, że może je zostawić bez lst. 

I chyba zrobię jak vego pisze. A łby tym dużym chciałem uciąć bo ten szczyt jak idzie gdzieś przy dole to i tak taki wątły wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB fajne choineczki mogą rosnac z tych małych, ja bym tak zrobił, a decyzja do Ciebie należy😉Dlaczego 28dni?Jakos masz obliczone ze musisz z kosa się wyrobić? To w sam raz jakbyś teraz ucia głowy to masz tydz, po tygodniu zobaczysz, czy przedłużyć troszkę czy nie. Mam jeszcze jeden szatański pomysł, tnij głowy w małych i jebnij je do gleby, jak już przelaczycsz i wlsie wyciągną na flo, to tylko wytniesz słabsze szczyty, mysle ze te 7-10dni będzie wystarczająco, z resztą co byś nie zrobił będzie dobrze, kwiaty będą napewno 😁

Po za tym widzę że sporo jest miejsca jeszcze w boxie 😉

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WBB napisał:

21 dzień weg.

2 małe sztuki 13 dzień weg.

Dzień mnie nie było i już się rozrosły. Powiazalem, miejscami zamieniłem.

CalMag, PowerRoots, PureEnzym i pierwszy raz TerraGrow poszło. "Fajne" te mineralne... TerraGrow też nie ma zapachu, przezroczysty jak woda. Nie idzie się gównem ujebać jak BioGrow 🙂

Jakby obciąć głowy to jest sens przed samym przełączeniem?

IMG20240301182306.thumb.jpg.ba91145c2b4ef14e5b066b36c936d56b.jpg

IMG20240301192748.thumb.jpg.76214f30bf4e1796c7fa4645e39cb555.jpg

IMG20240301192739.thumb.jpg.aa092842a5c68fd2809fd27193b84207.jpg

Nie rób tego ! Ja to zrobiłem i to jest błąd 

Muszą się zebrać tydzień 2 i wtedy tak jak zetkniesz i przyłączysz to mimo fazy wyciągania nie odrosną na tyle żeby miały więcej miejsca między węzłami będą małe topki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...