Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gorilla glu 4 tylko w stanach. Nie przysyłają Do Europy. Chyba że masz kogoś w stanach kupi Ci i przyśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej firmy

@Prepers a ja zabiorę się za zbieranie znaczków😅😂

@Mr.Green a powiedz mi Ty zwracałeś uwagę na fazy księżyca pod lampą? I jaka jest zależność co do mocy jak na outdorze?

Ostatnio tydzień wcześniej wyciołem środki krzaków żeby wpuścić światło. I te wcześniej zcięte są w chuj mocniejsze od reszty, a akurat był najmniejszy rogalik księżyca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Czytałem artykuł o badaniach na ten temat, ma to podłoże w nauce, i jest udowodnione ciekawa sprawa ogólnie. W 80% trawka jest z wody, a księżyc jak wiadomo oddzialywuje na wodę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers a ja ostatnio ogladalem o tym program na yt🙂 jednak jesli chodzi o namiot to watpie aby ksiezyc w jakis wiekszy sposob oddzialowywal na rosline w nim zamknieta. Nie chodzi tylko o przyciaganie ale rowniez i swiatlo ksiezyca a te do boxa nie dociera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Wydaje mi się że wpłynie tak samo jak wpływa na pływy wody, ale mogę się mylić 

"Rodzaje pływów

Za zjawiska pływów odpowiada nie tylko oddziaływanie Księżyca, ale i Słońca. Gdy Słońce, Księżyc i Ziemia leżą na linii prostej, siły grawitacji obu tych ciał działają w tym samym kierunku. Zatem podczas nowiu oraz pełni Księżyca obserwuje się największe przypływy (albo odpływy), tzw. pływy syzygijne".

Poczytaj kiedy rośnie najlepsza trawka, moim zdaniem światło księżyca ma tu dużo mniej do gadania, jak oddziaływania grawitacyjne, ale to moja prosta logika tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers byc moze masz racje. Nie twierdze, ze nie🙂 nie jestem az takim maniakiem zeby zaglebiac sie tego typu sprawy. Rosnie to niech rosnie a ksiezyc niech se "swieci" jak "swiecil" dotychczas🙂 edit. Na szybko zapytalem wujka google i w wiekszosci pisza o fazach ksiezyca i o oswietleniu. Nikt nie wspomina o plywach🙂 w kazym razie nie moja bajka...😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dla mnie spoko. Jak sie zbierze kilka osob do challengu to ja tez podejme rekawice 👊 Tylko trzeba by wybrac ogolnodostepna odmiane.

Bede startowal z kolejnym grow jakos na poczatku maja jak nic nie wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Mnie ogólnie fizyka bardzo interesuje, i matematyka, i różne takie chemia xd Ale mówię poważnie nie jak w filmiku na YT 🤣 Nawet odległe ciała niebieskie w układzie słonecznym oddzialowuja na siebie, a co dopiero księżyc.

Jak spojrzysz na świat z bardziej fizyczno-energetycznego punktu widzenia nie będzie dla ciebie to takie dziwne 🙂

Napewno wrócę do tych badań i sobie poczytam z ciekawości, a tak przeleciałem tylko z grubsza, i napewno ma księżyc wpływ na jakość plonów, i nie tylko w przypadku konopii, to co ci tu przewinalem to tylko moje przemyślenia, dużo palę, i myślę xD 

@Udyr Ojj tam Ojj tam zawsze można więcej skielkowac, a do challengu wystawić najlepszy gen, a poza tym ten konkurs uważam tylko for fun, z racji takiej że wygląd to chyba mnie najmniej interesuje xd Moc,smak,zapach priorytetem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers i właśnie o to chodzi!!!! Jak będzie maksymalna moc od tego zależeć, to dziewczyny będą miały kalędarzyki🤣😂

I lecimy po 28 dni🤣😂

X 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby faktycznie to nie fuj fuj 😅😅 bo będzie kupa nie palenie 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...