Skocz do zawartości
szajman

2x Pineapple, 2x OG Punch - 80x80x180 - 4 lampy 100W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 50/4 dzien kwitnienia.

Dywan sie dobry zrobil.Matrwia mnie te usychające liście od spodu,czegoś może im brakować,tylko ta jedna tak szybko sie wyjada.

Podlałem

Azot 4ml

Bio Blum 1ml

Top max1ml

Calmag 2ml

20240124_120105.jpg

20240124_120123.jpg

20240124_120134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szajmanw poprzednim grow w połowie kwitnienia jednej roslince na próbę dojebalem 10ml czyli 2.5x ponad skalę, i tak jak to mrgreen wcześniej mi napisał przeżyła. Może nie aż tak dużą dawkę, ale jak nie lejesz nawozu jak pojebany śmiało możesz jej dojebac l, te nawozy i tak gdzieś za tydzień zaczną działać, ale biobizzy drogie, i na twoim miejscu szukalbym złoty środek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@szajman nic się nie spali, spokojnie  dałbym z 10ml na litr tym najbardziej zjedzonym i 5ml tym w miarę ok. Masz 7tyg wega a nawozów w ziemi na 6tyg. Producent zaczyna bodajże podaż od 3 tyg jak na automaty gdzie masz jeszcze prawie full nawozów w ziemi. U mnie latały dawki rzędu 20ml nawet a miałem mniej wyjedzone. 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra,dowalę ale to w piątek dobra dawkę wszystkiego, będę obserwować co się wydarzy a Azotu tez dowalać większe dawki czy 4ml co drogie podlewanie było by ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordzia karm bo potem problem jest to nadrobić tak jak u mnie, ostatnio zrobiłem jak chłopaki kazali i taka dawka na 80 dniowym plancie nie zrobila wrażenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tajmer mi sie zjebał, (oczywiście mam juz nowy) ale 2 dni światło paliło sie jak chciało moglo to zaburzyć kwitnienie ?

A i podlałem może nie tak sporymi  dawkami ale będę teraz  obserwował co sie wydarzy i jak sie zachowują. 

 Azot 6ml

Bio blum 6ml

Top max 6ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szajman To raczej nić strasznego się nie stanie...na pewno jakiś wpływ na roślinę to miało ale bez tragedi mi to silna suka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 8 Kwitnienia

Zaczynają się już ładne topki robić,pachnie cudownie słodko szczególnie Pineapple,normalnie zakochałem się w tym zapachu.

Ile obstawiacie,ile będzie wszystkiego jak coś nie spie....le?

Ps. Pineapple zostanie moja ulubienicą słodkości.

20240128_161553.jpg

20240128_161604.jpg

20240128_161610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostały dziś jeszcze raz witaminki po 6ml na litr.Nastepnym razem zaleje samą wodą, żeby reszta składników się rozpuściła,które zostaną w ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szajman mniej nawozu co najwyżej możesz dać. Jak zaczniesz wodę podawać to rosliny znów będą żółknąć. 

Coś się zepsuło ale nie możesz dopuścić żeby jeszcze marniejsze były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 21 kwitnienia 

Dziewczynki trochę w lepszej kondycji,ale nadal żółkną liście poprostu je wypier....m co by nie szpeciły zabardzo.Nastepna uprawę zacznę podawać składniki szybciej.

A wy co sądzicie 100 bydzie z twgo ?

20240210_202506.jpg

20240210_202527.jpg

20240210_202502.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...