Jump to content

szajman

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Dobra

About szajman

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziań siabadasty (nie znany) Siemanko Uprawa zakończona.Z wyniku Jestem zadowolony wyszło 150 + to co wici jeszcze,trochę już poszło z dymem.
 2. 44 kwitnienia. Do końca juz niedaleko,zacząłem podlewać od dziś samą wodo za 2 tygodnie kosa,na ten moment czekałem jest juz kolo 60 procent mlecznych i sa już parę bursztynów. Parę foteczek na zachętę
 3. @UKTHC czyli lepiej nie ryzykować i nie bawić się w to. Następne pestki będą Fat bannana leciały.
 4. Daje do obserwowanych,powodzenia i zieloności.
 5. Siemanko. Przygotowyje sie do kolejnej uprawy, dokupiłem parę witaminek dla dziewczynek,coś jeszcze może polecić czy może to wystarczy ? Będą automaty następne,mam 18 L donice i chciałbym eksperyment zrobić i wsadzić 2 ziarna do jednej donicy,ktoś coś takiego może już robił i czy zdało egzamin takie coś u kogoś. Mam parę automatów,które polecacie zasiać?
 6. Teraz zacznie się pompowanie topów 5/6 tydzień myślę że po puchną dobrze.
 7. 33dzien kwitnienia. Dziewczyny w marnej kondycji,liscie popalone od nawozów ale puchną co nie co.Mam nadzieję że uda się je dotrzymać do 60 dnia w 50 dniu zacznę już lać samą wodę albo i szybciej sporo ją nafaszerowałam tymi odrzywkami dam im w poniedziałek PK 13/14 po 3ml na donice,wczesniej dawałem po 1ml i fajnie puchną.
 8. 4 podlania daje same suple,końcówki zaczynają sie palić już podaje dawki rzędu 10ml na lite.
 9. Dzień 21 kwitnienia Dziewczynki trochę w lepszej kondycji,ale nadal żółkną liście poprostu je wypier....m co by nie szpeciły zabardzo.Nastepna uprawę zacznę podawać składniki szybciej. A wy co sądzicie 100 bydzie z twgo ?
 10. Dostały dziś jeszcze raz witaminki po 6ml na litr.Nastepnym razem zaleje samą wodą, żeby reszta składników się rozpuściła,które zostaną w ziemi.
 11. Dzień 8 Kwitnienia Zaczynają się już ładne topki robić,pachnie cudownie słodko szczególnie Pineapple,normalnie zakochałem się w tym zapachu. Ile obstawiacie,ile będzie wszystkiego jak coś nie spie....le? Ps. Pineapple zostanie moja ulubienicą słodkości.
 12. @Mr.Green było zgaszone przez większość godzin i pozniej sie zapalało jakieś 6h na dobę przez 2 dni. @WymiataczMega ni ja myślę ze tak może być
 13. Panowie tajmer mi sie zjebał, (oczywiście mam juz nowy) ale 2 dni światło paliło sie jak chciało moglo to zaburzyć kwitnienie ? A i podlałem może nie tak sporymi dawkami ale będę teraz obserwował co sie wydarzy i jak sie zachowują. Azot 6ml Bio blum 6ml Top max 6ml
 14. No dobra,dowalę ale to w piątek dobra dawkę wszystkiego, będę obserwować co się wydarzy a Azotu tez dowalać większe dawki czy 4ml co drogie podlewanie było by ok ?
 15. Producent zaleca pierwszy tydzień na kwitnieniu dawać małą dawkę,jak dam 5 nie spali sie ?
×
×
 • Create New...