Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka ja bym calmagu już nie dawał, ale nie wiem jaką masz twardą wodę. Calmag w za dużych ilościach blokuje fosfor, a widzę czerwone węzły na liściach. Ja mam wodę z kranu 350-400 EC to calmag daję może raz w miesiącu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 czerowne liscie sa juz od bardzo dawna ale tylko na purple. Co do wody to nie mam pojecia jaka mam. Nie mam zadnych miernikow. W takim razie odstawie calmag jesli ma mi przysporzyc problemow. Generalnie teraz dzialam na czuja bo doswiadczenia brak😅 i tak sie dziwie, ze dotrwaly do tego momentu bez zadnych przebojow😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co do przesuszenia kontrolowanego raz na jakiś czas jest wskazane 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo dobrze wiedziec bo dzisiaj rowniez mialy troche sucho😂 

Szczerze nie chce mi sie juz liczyc dni flo ale cos kolo dnia 37🙂 doja to dojda i wtedy policze. Znowu troszke je przesuszylem ale tym razem delikatniej😅 mialem im dzisiaj podac sama wode ale tak dobrze szronia, ze polecialo bloombastic ale juz chyba ostatni raz. Na dolnych wiatrakach w Purple widac juz wyrazne przebarwienia wiec zapewne chwasty zaczynaja sie wyjadac. Topy puchnal, szronia i zaczynaja wygladac tak jak powinny. Po raz pierwszy widze szron na wiatrakach a troche roslin juz mialem okazje widziec😅 Nie ukrywam, ze zaden z moich outdoorow nigdy nie byl tak oszroniony jak rosliny w boxie🙃 na ta chwile box musi stac czesciowo otwarty bo nie umiem zejsc z wilgotnoscia ponizej 55%. Okna na poddaszu rowniez otwarte zeby wydmuchalo cieplo na zewnatrz. W tej sposob mam 24° i 45% wilgotnosci wiec nie jest zle🙂

20240314_105106.jpg

20240314_105122.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się wyjadać w końcowym etapie. Nie ma sensu z tym walczyć. Niech się wyjadają.. będą lepiej smakowały 😛

Jak chcesz mieć problem z calmagiem z głowy to dokup sobie na następne Grow Silicium Flash od BioTabs. Dajesz 2-3 łyżki na start do ziemi i calmag z głowy na całą uprawę. Plus do tego chroni przed wieloma dolegliwościami 😉

Polecam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dokupie👍Nie zamierzam z tym walczyc bo to i tak ich ostatnie chwile😁 trichomy by sie zgadzaly ale masa jeszcze nie ta wiec czekamy😂

20240314_123233.jpg

20240314_123229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka z tymi tricho to jest tak że nie muszą być wszystkie mleko by się pojawił bursztyn. 

Może to zdjęcie jest takie ale tam widać orzezroczytste jeszcze. 

Masa to pojęcie względne przy egzotycznych odmianach 😛

Ta z tyłu po lewej ma większą tendencję genetyczną do puchnięcia 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ta z tylu po lewej to master kush. Od poczatku wygladal jak by mial miec poteznie zbudowane topy i stwierdzilem to gdy tylko zaczely kwitnac. Co do tricho to czesc jest przezroczysta a czesc juz brazowa a mlecznych jest bardzo malo😅 najwiecej brazu ma dolna lewa a reszta w wiekszosci jeszcze przezroczysta z niewielka iloscia brazu. Dziwne bo z takim czyms sie jeszcze nie spotkalem🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no swiatla im nie brakuje a mam nawet nadwyzke😅  Zdjecie jest z listka wyrastajacego z topa gdziesniej wiecej z polowy krzaka. Topy wygladaja bardzo podobnie ale ciezko zrobic im zdjecie a listka mozna uciac i polozyc na stole w celu zdrobienia foto🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka Nie panikuj aż tak z tą wilgotnością. Mają sporo luzu w boxie + dobry przewiew to plecha im nie zagrozi. Mam za sobą już 3 + 2 krzaki w boxie 60x60 przy średniej wilgotności 60%+, a luźno jak u Ciebie nie miały i nic im nie było 🙂 

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiraiiNikki nie panikuje ale mam sie na bacznosci. Przez pleche stracilem na ostatnim krzaku pewnie z pol kg jarania. W prawdzie na oucie ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mr.Green napisał:

A jak swiecisz? 

Synek świecisz sobie czy mi 😄

@moonka znam ten ból ja pod koniec uprawy lałem czosnek z wodą bo na dole na ziemi robił się nalot ale pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed mi zjadlo wiekszosc topow przez co roslina finalnie nie doszla i scialem to co sie dalo. Wisialo na niej kilka kilogramow mokrych splesnialych topow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Ja dziś powinienem podlać ale leje jutro dopiero i tak 3x w ciągu kwitnienia przesuszam bo u mnie to faktycznie działa i rośliny się obsypują plus do tego wspomagacze i jest git

@Mr.Green

5 godzin temu, Mr.Green napisał:

Zaczynają się wyjadać w końcowym etapie. Nie ma sensu z tym walczyć. Niech się wyjadają.. będą lepiej smakowały 😛

Jak chcesz mieć problem z calmagiem z głowy to dokup sobie na następne Grow Silicium Flash od BioTabs. Dajesz 2-3 łyżki na start do ziemi i calmag z głowy na całą uprawę. Plus do tego chroni przed wieloma dolegliwościami 😉

Polecam 🙂

Raczej do minerala nie da rady 🥹

@moonka dla tego po twoim ostatnim fryzjerze mają przewiew ładny 

Kurde pomieszało trochę wiadomości może się odnajdziecie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sampel, ktorego urwalem kilka dni temu wlasnie trafil w bibulke🙂 smak bardzo ziemisty, troche jak dobry haszysz.  Zapewne cos jeszcze by sie wyczulo ale popijam go kawa wiec...😅 Pomimo wczesnego zerwania i szybkiego suszenia nawet fajnie klepie. Siada typowo na czolo i przygniata oczy czyli to co lubie😂 wyjaram i ide montowan dodatkowe wentylatory w boxach bo wlasnie przyszla mi paczka z Temu z kilkoma pierdolami

20240315_110525.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne wiesci dotarly do mnie dzisiaj rano. Zawineli mojego dostawce taniego tematu😐 oznacza to przyspieszona scinke jednej roslin 😅  poswiece rosline, ktora wydaje sie byc najbardziej dojrzala. Wyciolem z niej praktycznie wszystkie wiatraki, podlalem ja lotrem zimnej wody z dodatkiem lodu i zamierzam powtarzac zabieg przez kilka dni. Zmniejszylem rowniez moc lampy do 60%. Mam nadzieje, ze taka "symulacja" jesieni przyspieszenie jej dojscie😅 Pozostale rosliny zostawiam w spokoju az faktycznie dojda

20240316_100108.jpg

20240316_100223.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...