Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Troszke je przesuszylem😅 Nie zagladalem dzisiaj do boxa bo bylem na 100% pewny, ze dzien podlewania jest jutro. Na szczescie wzielo mnie na wsadzenie pierwszej outdorowej pestki do ziemi bo puscila kielka i przy okazji otworzylem duzy namiot🙈 Nie bylo jeszcze tragedii ale jutro moglo by byc juz nieciekawie...

Wypily po 2litry wody z 1ml calmag i 2ml bio bloombastic 

20240310_145832.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega master kush (lewy dol) bedzie mial masywne topy. Reszta raczej nic specjalnego. Obecnie okolo 88 dzien i 32 flo. Ciezko mi powiedziec jak lampa ale rosna co widac🙂 swieci chyba na 75% lub 80% i jest z 30cm nad roslinami. Byla nizej i na chyba 70% ale palilo liscie. Podnioslem ja i zwiekszylem moc i wydaje sie byc ok. Ogolnie za tak smieszna kase lampa jest spoko

Automaty w malym boxie tez wydaja sie rosnac calkiem spoko pod tym samym ledem. 25% i okolo 50cm. Dzien 6/7

Screenshot_20240310-204552_YCC365 Plus.jpg

20240310_112600.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 dzien flo (+-1 dzien). Dzisiaj roslinki wygladaja zdecydowanie lepiej😅 wydaje mi sie, ze moglem w nie wpompowac nawet i ponad 2 litry ale jest ok. Wczoraj @WymiataczMeganapisal o masywnych kolbach i chyba tak faktycznie bedzie. Zaczal sie chyba etap konkretnego puchniecia bo z dnia na dzien topom przybywa na objetosci😀 Czytajac fr na temat obu odmian w wiekszosci ludzie pisali o okolo 60-65dniach flo (max 70) i scinka. Zastanawiam sie wiec czy teraz w srode/czwartek nie dac im po raz ostatni compost tea i zrobic jeszcze ze dwa podlania bio bloombastic na przemian z czysta woda a pozniej juz tylko woda. Upraszczajac jeszcze 3 tygodnie na bio bloombastic i ostanie 2 tygodnie sama woda (licze, ze zostaly 4, 5 tyg do konca)

Przestawilem krzaka, ktory mial wyciete liscie na przod aby miec porownanie wzgledem reszty. Chowal sie z tylu i nie bylo go widac😂

20240311_121014_compress85.jpg

20240311_120958_compress45.jpg

20240311_120928_compress37.jpg

20240311_120939_compress35.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ukrywam, ze troche zglupialem... Wiekszosc trichomow na purple bud wyglada na bursztynowe😅 ucialem sampla w postaci jednego z najmniejszych odrostow. Na poddaszu powinien dojsc w ciagu 4 dni

20240311_164435.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na 1 roślinkę jest część mleka i dużo szkła/bursztynu

A jeszcze ok 4 tygodnie w porównaniu do ostatniej uprawy ta sama odmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo kurcze nie bardzo wiem co robic.  Nie sa jeszcze dojrzale a tu bursztyn😐 zetne to bedzie lipa, nie zetne bedzie lipa...😅 chyba nastapi zmiana planow i nastepne podlania poleci juz sama woda. Nie chce upierdalacza kanapowca ale nie chce tez scinac za wczesnie bo gowno z tego bedzie😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całej roślinie te trichomy takie są czy np tylko na listkach? Pistile ma białe?

To jedna z tych trzech roślin ze słabszą defoliacją? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green w wiekszosci na listkach ale ciezko mi powiedziec w 100% bo mikroskop mam jaki mam. Pistile przechodza w brazowe ale w wiekszosci jeszcze biale. I jest to jedna z roslin, ktora nie przeszla defoliacji chodzic bursztyn pojawia sie na wszystkich ale na pozostalych w mniejszym stopniu. Generalnie wszystko jest tak jak napisalas🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka nie chciałabym wprowadzić Cię w błąd... te na listkach chyba nie są wyznacznikiem, ale to i tak chyba za wcześnie... 

Moc lampy masz przeliczoną pod powierzchnię namiotu? Bo tam jest sporo wolnej przestrzeni pomiędzy roślinami, brałeś to pod uwagę? Może dostają więcej światła niż powinny? Tak tylko głośno myślę, może się mylę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green co do swiatla to mam 480W na 90x90cm. Nie przekraczam 75% bo wiecej palilo rosliny. Patrzac na budowe topow jest zdecydowanie na wczesnie i rowniez zaczynam myslec, ze trichomy na listkach nie sa wyznacznikiem. Bede sie trzymal wiec swojego pierwotnego planu co do podlewania. Ostatnia herbatka i ladowanie bloombastic przez okolo 2-3 tygodnie 

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada na chwile obecna. Roslina, ktora przeszla defo wydaje sie miec lepiej rozbudowane topy z wieksza iloscia szronu ale reszta rowniez wyglada obiecujaco. Polecialo troche lisci. W wiekszosci jakies male listki, ktore byly wcisniete miedzy nizsze szczyty. Przerzedzilem takie miejsca bo byla by to idealna wylegarnia plesni. Polecialo tez kilka wiatrakow

20240312_093050_compress59.jpg

20240312_094813_compress72.jpg

20240312_093107_compress37.jpg

20240312_094834_compress53.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypatrzylem u jednej rosliny na kilku lisciach malutkie brazowe plamki. Czy to oznaki jakis niedoborow? Ta brazowa kreska to uszkodzenie mechaniczne

Screenshot_20240313-160818_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mateo dotychczas compost tea na przemian z bio bloombastic + calmag. Od jutro woda na przemian z bloombastic bo juz nie bede podawal herbatki

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ja bym wiatraki już wszystkie wycią, to Cię plamki na nich nie będą wkurwiać 😅 i martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Boczelli @Glut78 mysli, ze zostaly im jeszcze z 3 tygodnie wiec ani to duzo ani to malo😅 podam im w weekend ostatni raz bloombastic (konkretna dawke) z calmag a pozniej juz sama woda. Po niektorych lisciach zaczyna byc widac, ze zmieniaja kolor na mniej intensywny ale jeszcze wygladaja zdrowo. Z wycieciem wszystkich wiatrakow wstrzymam sie jeszcze z dwa tygodnie. Ostatni tydzien chce je przetrzymac przyciete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...